Stellaris: Overlord

0Stellaris: Overlord indir - (Direkt indir)

Büyük Planını Gerçekleştir
Stellaris’in yeni genişletmesi Overlord, imparatorluğunun bir sonraki seviyesinin önünü açacak yeni özellikler getiriyor. Potansiyel kullarla dolu bir galaksiyi ister zafere götür ister köleleştir. Yeni mekanikler sayesinde imparatorluğuna bağlı yerlerin rollerini belirleyebilir, yeni gezegenleri ve sakinlerini hükümdarlığın altına alabilir ve gücünü daha ileri daha hızlı taşıyacak muhteşem mega yapılara erişebilirsin.

Galaksiyi ister amiral geminin kaptan köşkünden yönet, ister muhteşem ana gezegeninin zengin başkentinden idare et, Overlord sana liderliğin şu avantajlarını sunuyor:

Kuralları Yöneten Koyar:
Yeni bağlı yönetim mekanikleri, hükümdarlığın altına giren yeni tebaalarının rollerini belirlemene olanak tanıyor. Ekonomik süper günlere, askeri merkezlere ve teknolojik üreticilere dönüşecek yeni Uzmanlaşmış İmparatorluklar kur. Düzinelerce dünyanın geleceğini tayin etmek için bağlı yönetimlerin arasında anlaşmalar veya sözleşmeler için pazarlık et veya talepte bulun ve çıkar sağla.

Birleşmiş Bir Galaksi (Hem de Senin Egemenliğinde):
Yıldızların her yanına dağılmış imparatorlukları bul ve birleştir! Uçsuz bucaksız galaksiyi keşfederken gizemli peçe gezginlerinden savaşta uzman paralı askerlere ve becerikli hurdacılara, birbirinden eşsiz insan gruplarıyla karşılaşacaksın. Benzersiz hizmetlerinden istifade edebilmek için onlarla iki taraf için de kârlı bir iş ilişkisi mi kuracaksın, yoksa onları güç kullanarak yönetimin altına mı sokacaksın?

Yönetecek Beş Yeni Köken:
İmparatorluk Tımarları: Şu anda sadece bir Uzmanlaşmış İmparatorluk olabilirsin fakat bir gün, galaksinin yeni bir yöneticiye ihtiyacı olabilir… bu neden sen olmayasın?
Yıldızlara Uzan: Kuantum Mancınığı’nın harabeye dönmüş kalıntıları, ana gezegeninin yakınlarında keşfedildi. Halkın onu yeniden kullanılır hale getirebilirse, hangi sırların kapısını aralayacak acaba?
Yer Altı: Türün yer altında yaşamaya adapte olmuş, madencilik ve arkeoloji konusunda çok başarılı. Yüzeyin çok, çok derinliklerinde seni nelerin beklediğini gör.
Peçenin Öğretmenleri: Peçe Gezginleri olarak bilinen ilgi çekici psionlarla iletişime geçen imparatorluğun, zihnini genişletmek hakkında birkaç yeni şey öğrendi!
Kolektif İrade Atası: Liderliğin altında, bu kolektif irade imparatorluğu eskisinden çok daha fazla şey başarabilecek… fakat rehberliğin olmazsa, irade dağılıp gidecek!


Stellaris: Overlord indir - (Direkt indir)

5.462
OYUN BİLGİLERİ 12 Mayıs 2022 19:27
Stellaris: Overlord

Tür: Ek Paketler, Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 9.86 GB

Crack: FLT

Tarih: 12 Mayıs 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?