Stellaris Galactic Paragons

0Galaktik konsey geniş ve kendi karakterine sahip! İmparatorluklarına Galactic Paragons ekle ve büyük liderler gücü ele geçirip senin liderliğinde yıldızlara doğru yol alırken yeni bir karakter ve hikaye seviyesini deneyimle. Yepyeni Konsey mekaniğine eklenen özel unsurlar, imparatorluğunun vizyonunu genişletmeleri için kullanabileceğin liderler, yeni yurttaş tipleri ve çok daha fazlasıyla Galactic Paragons galakside hiç görülmemiş şekilde geleceği şekillendirecek.

Galactic Paragons özelliklerine şunlar dahildir*:

YENİ KONSEY MEKANİKLERİ
Liderleri önemli pozisyonlara yerleştir ve imparatorluğuna istediğin şekilde yön vermek için gündem belirle. Galactic Paragons’ta yurttaş ve devlet tiplerine göre onlarca benzersiz konsey rolü bul ve imparatorluğun gelişirken yeni pozisyonların kilidini aç!

YENİ DİNAMİK LİDERLER
Çağlar boyunca imparatorluğundaki liderleri göreve getir, geliştir ve takip et! Özelliklerine karar vererek, kıdem seviyelerini seçerek ve onları ya emekli olana ya da ölene kadar kaderine doğru yönelterek şekillendirebilirsin!

GALAKTİK KAHRAMANLARLA TANIŞ
Konseyine şanlı emsaller getir: kendi çizimlerine, etkinliklerine ve hikayelerine sahip eşsiz liderler imparatorluğuna katılabilir ve devletine çeşitli faydalar sağlayabilir. Ya da karmaşık olay zincirleri ve eşsiz mekaniklerle dört Efsanevi Emsali keşfet!


9.574
OYUN BİLGİLERİ 9 Mayıs 2023 19:37
Stellaris Galactic Paragons

Tür: Ek Paketler, Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 14.30 GB

Crack: RUNE

Tarih: 9 Mayıs 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?