Stellar Monarch 2

0Stellar Monarch 2 indir - (Direkt indir)

Stellar Monarch 2, sıra tabanlı, 4X, feodal temalı, imparatorluk alanı oluşturucu, büyük stratejidir.

Sen Kraliyet Hanedanlığının İmparatoru ve Başkanısın. Diğer Büyük Hanelerden Baronları ve Dükleri kontrol altında tutun, bağlılıklarını ve itaatlerini sağlayın, İmparatorluğun bir engel değil, bir varlık olduklarından emin olun.

Sadece yetkinliklerini ve sadakatlerini değil, aynı zamanda aile bağlarını da dikkate alarak imparatorluk sarayından insanları Bakanlar ve Danışmanlara atayın.

Suikastçıları, hainleri, gaspçıları ve isyancıları savuşturun. İmparatorluk içinde güçlü olduğunda, kaçınılmaz uzaylı tehdidiyle uğraşın.

Ana özellikler:
Kendinizi İmparator gibi hissedeceksiniz (suikastçılar, imparatorluk sarayı, asil evler, izleyiciler, isyancılar, gaspçılar)

İmparatorluk tahtının tepesinden yönet (mikro yönetim yok: tek tek gemileri hareket ettirmek veya sıkıcı çiftlikler inşa etmek yok, daha önemli şeylerle ilgileniyorsunuz)

Uzayda feodal sistem (sadakatlerini, itaatlerini ve askeri desteklerini sağlamak için güçlü soylu evlerle anlaşma yapın)

Asimetrik uzaylılar (Terranlardan farklı kurallarla oynayan düşman yapay zeka uzaylılarıyla çevrili)

Oyunun arkasındaki öncül:
Sen imparatorsun, lojistik memuru değil. Çiftlikler, fabrikalar veya bireysel gemiler inşa etmek gibi düşük seviyeli şeylerle uğraşmazsınız.

Bunun yerine, şeylerin daha büyük ölçeğine odaklanırsınız. İzleyiciler veriyorsunuz, fermanlar çıkarıyorsunuz, imparatorluk görevlileri ataıyorsunuz, asil haneler ve suikastçılarla
uğraşıyorsunuz, isyancıları eziyorsunuz, üretim önceliklerine karar veriyorsunuz.


Stellar Monarch 2 indir - (Direkt indir)

12.034
OYUN BİLGİLERİ 7 Ekim 2022 13:00
Stellar Monarch 2

Tür: Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 91.10 MB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 3 Ekim 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?