Steel Echoes

0Steel Echoes indir - (Direkt indir)

Yardım arayışının kabus gibi bir hal aldığı “Steel Echoes”ta tüyler ürpertici bir yolculuğa çıkın. Yakıt olmadan mahsur kaldığınızda, karanlık enginlikte sığınacak bir yer bulmayı umarak çağdaş bir yapıya rastlarsınız. Ancak kapılar gıcırdayarak açıldığında normallik yanılsaması parçalanır ve her adımınızı gizlice takip eden ürkütücü çelik canavarların musallat olduğu bir bölge ortaya çıkar. Güvenlik ve korku arasındaki çizginin bulanıklaştığı, teröre doğru bir yolculuğa hoş geldiniz.

Temel Özellikler:

Umutsuz Bir Işık Arayışı: Gölgelerle gizlenmiş ve rahatsız edici fısıltılarla dolu esrarengiz bir galerinin perili koridorlarında gezinin. Sadece bulunması zor pillerle çalışan titrek bir el feneriyle donanmış olarak, sizi bu kötü niyetli yere bağlayan karanlık sırları ortaya çıkarın.

Dehşetin Çelik Heykelleri: Gözlerinden uzağa baktığınızda canlanan donmuş çelik heykellerle karşılaşın. İleriye doğru atılan her adım, hayatta kalmanın bu ürkütücü düşmanların amansız takibinden kaçınma sanatında ustalaşmaya bağlı olduğu, tüyler ürpertici bilinmeyene doğru bir adım daha atmaktır.

Karanlık Tarihi Ortaya Çıkarın: Paranormal olaylarla süslenmiş odalardan geçerken galerinin unutulmaz tarihini bir araya getirin. Hayalet hayaletler ve açıklanamayan olaylar, kayıp ruhların ve çözülmemiş trajedilerin öyküsünü örerek sizi içine çeken atmosferik dehşeti yoğunlaştırıyor.

Çoklu Sonlar: “Steel Echoes” her biri kendi korku tarzına sahip birden fazla son sunduğundan seçimlerinizin sonuçlarıyla yüzleşin. Galerinin pençesinden kaçabilecek misiniz, yoksa kabus gibi döngü devam ederek sizi kaçınılmaz pençesine mi düşürecek?

Ürkütücü Atmosfer ve Sürükleyici Hikaye Anlatımı: “Çelik yankıları”, atmosferik ortamlar, tüyler ürpertici ses manzaraları ve uyanık bir kabus gibi ortaya çıkan bir anlatıyla doğaüstü bir azap hikayesini örüyor. Her oda bir bilmecedir ve galerinin amansız hakimiyetinden kurtulmaya çalışırken her karşılaşma cesaretinizi sınayacaktır.

Bitmeyen Geceden Kaçabilir misin? Galerinin duvarları arasında gizlenen kötü niyetli güçlerle yüzleşmek için kendinize meydan okuyun. “Ebedi Döngü” sizi, seçimlerinizin kaderinizi şekillendirdiği, yürek parçalayıcı bir korku gecesini deneyimlemeye davet ediyor. Bitmeyen geceden kaçabilecek misiniz, yoksa döngü sonsuza kadar devam mı edecek? Cevap karanlığın içinde yatıyor; eğer aramaya cesaretiniz varsa.


Steel Echoes indir - (Direkt indir)

8.641
OYUN BİLGİLERİ 4 Şubat 2024 22:14
Steel Echoes

Tür: Aksiyon, Korku, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 2.25 GB

Crack: TiNYiSO

Tarih: 3 Şubat 2024

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?