Steel Division 2

1Steel Division 2 indir - (Direkt indir)

İkinci Dünya Savaşı oyunu olarak 2017 yılında yayınlanan Steel Division: Normandy 44, Steam’de oyuncuların beklentini karşılamıştı.

Bugün Steel Division: Normandy 44’ün Steam topluluk sayfasından yapılan açıklama ile oyunun devamı niteliğinde olacak olan Steel Division 2 duyuruldu. Eugen Systems tarafından geliştirilen ve Paradox tarafından yayınlanan Steel Division: Normandy 44 oyunculara geniş bir dünya sunmuştu. Steel Division 2 ile tüm bildiklerimizi unutacağız. Yapım içerisinde 25 yeni harita, 100’den fazla birim ve 10v10 multiplayer mod yer alacak.

Sıra tabanlı olarak oynanacak yapım da tek oyunculu moda da yer alacak. Dinamik ve stratejik bir atmosfere sahip olan oyun yeni içeriklere ve görevlere de sahip olacak. Savaşlara katılacağımız oyunda tank sesleri yankılanacak ve ortalık toz duman olacak. Gerilim dolu bir atmosferde savaşı kazanmaya çalışacak ve düşmanı etkisiz hale getirmek için ter dökeceğiz. Gelişmiş savaş deneyimi ile 2’nci Dünya Savaşı’nın devamına dalacak ve olayları yakından görme fırsatı elde edeceğiz.

Steel Division 2’yi yine Eugen Systems geliştirecek ve yayıncı koltuğunda Paradox yer alacak.


Steel Division 2 indir - (Direkt indir)

93.537
OYUN BİLGİLERİ 20 Haziran 2019 11:21
Steel Division 2

Tür: Bağımsız Yapımcı, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 35 GB

Crack: HOODLUM 

Tarih: 20/06/2019

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?