Steel Division 2 Nemesis 5 Raid on Drvar

1Steel Division 2 Nemesis 5 Raid on Drvar indir - (Direkt indir)

Nemesis: Raid on Drvar , oyuncuları 2. Dünya Savaşı’nın en sıra dışı hava operasyonlarından birine götürüyor: 1944 baharında Yugoslav partizan lideri Tito’yu etkisiz hale getirmek için hırslı Mihver hava saldırısı.

Unternehmen Rösselsprung – Knight’s Move Operasyonu – Nazi Almanya’sının cüretkarlığıydı Çarpıcı bir darbe yapmak için partizanların kontrolündeki bölgenin derinliklerine paraşütçü saldırısı. Şah mat yerine Tito ve gerilla kuvvetleri seçkin SS paraşütçülerine, dağ askerlerine ve Hırvat kara birliklerine başarıyla direndi.

Nemesis: Raid on Drvar , Steel Division 2’de titizlikle araştırılmış ve modellenmiş iki yepyeni savaş grubuna sahiptir . Solo, coop veya çok oyunculu modlarda komuta edilmeyi bekleyen çok sayıda benzersiz yeni birim var.

Nemesis: Raid on Drvar size Alman operasyonunun kendisinden sonra adlandırılan birleşik Mihver savaş grubunu veriyor: Unternehmen Rösselsprung . SS-Gebirgsjäger bu oluşumun özünü oluşturur.

Fanatik SS-Fallschirmjäger paraşütçüleri ve seçkin Brandenburg özel kuvvetleri de konuşlandırılabilir. Faşist bir kukla devlet olan Hırvatistan Bağımsız Devleti (NHD), Legionäre bombacıları, Domobran milisleri ve Ustache düzensizlerinin yanı sıra Sırp Chetnik kralcıları ve Cossak öncüleri ile temsil ediliyor.

Ağır birimler, zırh desteği eski İtalyanlara düşürülerek, arada çok az sayıda bulunur.L6/40 , M15/42 ve Fransız R-35 ve Somua tankları.

Yukarıdaki gökyüzünde, Hırvat Hava Kuvvetleri, BH-33E-SHS çift kanatlı, savaş öncesi Yugoslav IK-2 avcı uçağı veya İtalyan yapımı Ca.310bis Libeccio keşif bombacısı gibi hafif ve eski uçaklardan oluşan cephaneliği ile üst koruma sağlıyor .

Narodnooslobodilačka Vojska ( NOV ) bayrağı altında toplanan birleşik Yugoslav partizan kuvvetlerine karizmatik lider Josip Broz “Tito” komuta ediyordu.

Komünist liderliğindeki bu ordu, Avrupa’daki en etkili Eksen karşıtı direniş hareketlerinden biri olarak kabul edildi.

Rösselsprung Operasyonu sırasında , NOV birlikleri havadaki SS paraşütçülerine şiddetle direndi.

NOV askerleri – bir bütün olarak Raider özelliğine sahip – çoğunlukla ele geçirilen Alman ve İtalyan silahlarıyla donatılırken, SOE ve OSS özel kuvvetleri eğitmenleri ekstra ateş gücü sağlıyor. Savaş grubu ayrıca ele geçirilen Elefantino 47mm dahil olmak üzere daha ağır silahlara da güvenebilir.

Pak 50mm ve 75mm AT tabancaları. Bir ton havan topunun yanı sıra İtalyan 75 mm ve 100 mm dağ silahları çok ihtiyaç duyulan topçu desteğini sağlıyor.

İtalyan L6/40 ve Fransız R-35 ve Somua tankları ve hatta küçücük CV-33 tanketler gibi bir avuç eski zırh mevcuttur.

Çok uluslu RAF Balkan Hava Kuvvetleri , ikiz 40 mm’lik toplarıyla ölümcül Hurricane Mk.IV tank katilini sahaya sürerek ağır hava koruması sağlıyor.

Ana oyun ve tüm ekpaketler dahildir direk oynayabilirsiniz.


Steel Division 2 Nemesis 5 Raid on Drvar indir - (Direkt indir)

20.716
OYUN BİLGİLERİ 16 Haziran 2022 23:27
Steel Division 2 Nemesis 5 Raid on Drvar

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Ek Paketler, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 56.97 GB

Crack: FLT

Tarih: 16 Haziran 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?