Steel Division 2 Men of Steel

1İkinci Dünya Savaşı’nın savaş askeri, Steel Division 2: Men of Steel’de merkez sahneye çıkıyor.

Seçkinlerden yorgunlara kadar, Avrupa cephesindeki tarihi savaşçılar, beğenilen gerçek zamanlı strateji oyununun en son büyük genişletmesinde parlama şansını yakalıyor. Steel Division 2: Men of Steel’deki heyecan verici yeni bölümler , silah yüklemelerinden diyalog ve Birim Özelliklerine kadar yeni birimler ve kişilikle aşılanmış yap ya da öl piyadelerini içeren benzersiz savaş formasyonlarına dayanıyor.

Hangisini zafere taşıyacaksınız? 1. Hava İndirme Görev Gücü’nün efsanevi Müttefik Şeytan Köpeklerinden , Mihver’in sadık Fin-İsveç savunucularına kadar

17. Divisioona ve zırhlı Bronirana Tugayı ile yakın zamanda Müttefik olan Bulgaristan. Hepsi bu değil.

Steel Division 2: Men of Steel, korkunç Fransız Goumiers dağından 8 yeni tümen, Bulgaristan dahil yeni ülkeler, bir dizi yeni ve sıra dışı birim, genişletilmiş Birim Özellikleri , 2 yeni As ve çok çeşitli yeni piyade ve savaş askerleri getiriyor savaşçılar, Kanadalı-Amerikalı Kuvvetler, Decima Mas’ın İtalyan deniz birliklerini seçti.

ANA ÖZELLİKLER:
Dört yeni çok uluslu Müttefik savaş grubu emrinizi bekliyor. 1. Özel Hizmet Tugayı’nın cesur İngiliz komandoları ve Hollandalı RAF savaş pilotları D-Day’e öncülük ederken, Bronirana Tugayı’nın Bulgar hafif tankları Yugoslavya’daki eski müttefikleriyle savaşırken kendilerini temize çıkarıyor.

Groupement Dody’nin Fas-Fransız Goumier ve Alp askerlerinden oluşan karışımı, Dragoon Operasyonu sırasında 1. Hava Görev Gücü’nün seçkin paraşütçüleri ve Devil Dog özel kuvvetlerinin yaptığı gibi, düşmanın kalplerine korku salıyor.


41.119
OYUN BİLGİLERİ 28 Ağustos 2023 18:00
Steel Division 2 Men of Steel

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Ek Paketler, Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 63.1 GB

Crack: RUNE

Tarih: 28 Ağustos 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?