Steel Division 2 Blood Feud in Transylvania

2Steel Division 2: Blood Feud in Transylvania genişleme paketinde düşmana dönüşen müttefikler, Mihver Macaristan ile kısa süre önce değiştirilen Müttefik Romanya arasındaki gözden kaçan savaşa ışık tutuyor. Bu uzun süredir devam eden kan davasının kaynağı? Transilvanya.

1944’e kadar, Mihver Macaristan ve Romanya, Nazi Almanya’sının her zaman dikkatli gözleri altında gönülsüz müttefikler. Bu soğuk ortaklık, o yaz Romanya’nın yoğun Sovyet işgali ile çöker ve Romanya’nın hızla Müttefik tarafına dönmesine neden olur.

Turda Muharebesi Eylül 1944’te gerçekleşir ve her iki taraftan da çok sayıda zayiatla zorlu bir mücadele verilir.Çok aranan Transilvanya’yı geri almak isteyen Macaristan’ın eski silah arkadaşlarının doğu bölgelerini işgal etmesi uzun sürmez.

Buna karşılık, baskı altındaki Rumen savunucuları Turda nehrinde dişe dişe savaşarak, Sovyet birimleri de dahil olmak üzere yeni takviye kuvvetlerinin gelmesi için umutsuzca zaman kazanıyor.

Steel Division 2: Blood Feud in Transylvania genişletme paketi, yeni Ordu Genel harekatı, düzinelerce yeni birim, 2 yeni As ve 2’si Mihver dahil olmak üzere 6 yeni oynanabilir Tümen sayesinde 2. Dünya Savaşı tarihinin genellikle gözden kaçan bir bölümünü oyuna getiriyor Macar ve bir Alman, ayrıca 3 Müttefik Rumen.

ANA ÖZELLİKLER:
İki Mihver Macaristan ve bir Alman muharebe grubu ile kararlı bir şekilde saldırın.

Büyük ve iyi eğitimli Divizia 9 Infanterie , Divizia 8 Cavalerie Motorizata’nın çeşitli kuvvetleri , yedek birlikler ve Corpul 6 Teritorial’ın Sovyet takviye kuvvetleri dahil olmak üzere yeni Müttefik Rumen savaş gruplarını Transilvanya’nın muzaffer bir savunmasına yönlendirin.

Hepsi titizlikle araştırılmış ve oyun içinde yeniden yaratılmış düzinelerce yeni birime komuta edin.

Mihver muharebe gruplarında Macar Hegyi Lövész sınır muhafızları, saygın Zrinyi II taarruz topları, Raba Vr kundağı motorlu 76,5 mm top kamyonu ve WM-21 Solyom çift kanatlı uçağı tespit eden harita dışı topçu gibi benzersiz birimler bulunuyor.

Müttefik Romanya, makineli tüfek donanımlı Calarasi Moto , Graniceri sınır muhafızları, hızlı Ford V8 Sedan , gözden düşmüş seçkin Vânâtori de Garda korumaları, TACAM R-2 tank avcıları ve Potez 63.11 A3 keşif bombardıman uçaklarını konuşlandırabilir.

Ana oyun ve tüm ekpaketler dahildir direk oynayabilirsiniz.


17.251
OYUN BİLGİLERİ 19 Ocak 2023 15:51
Steel Division 2 Blood Feud in Transylvania

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Ek Paketler, Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 60.5 GB

Crack: FLT

Tarih: 19 Ocak 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?