Station to Station

0Tüm yolcuların dikkatine! “Station to Station” oyununun 2023 yılında bilgisayarlarınıza geleceğini duyurmaktan mutluluk duyuyoruz!

ÖZELLİKLER:
Sakinleştirici ve huzurlu bir deneyim
Güzel ve rengârenk voksel sanatı
Yüksek skorlar kazanmak için isteğe bağlı stratejik oynanış

DÜNYAYI BİRLEŞTİR
Station to Station’da, dünyan birkaç kırsal yapıyla başlar. İstasyonlar yerleştirip bağlantılar oluşturarak dünyanın büyümesini ve genişlemesini sağla. Ne kadar fazla bağlantı inşa edersen bölgen o kadar büyür, hayat ve renk dolu capcanlı bir çevreye sahip olur! İlgini hep canlı tutabilmek için eklenmiş akıl kurcalayan bulmaca öğeleriyle rotaları optimize edip lojistik sorunlarını çözerek zorlukların üstesinden gel.

VOKSEL MANZARALAR
Vagona bin ve renkli biyomların arasından geç. Kuru çöl kumlarına hayat ver ve yabani dağ arazilerini dönüştür. Sakin bir dünya inşa et ve dünyanın çeşitli bitki ve hayvanlarla dolarak hayat bulmasını izle!

TADINI ÇIKAR
Yönetme ve planlama becerilerini test etmek isteyenler için her bölüm isteğe bağlı mücadeleler, katman bonusları ve her biyoma özel eşsiz mekanikler sunuyor! Amacın ister kafa dinlemek ister kafanı çalıştırmak olsun, “Station to Station” herkese bir şeyler sunuyor!

VAGONA BİN VE DİNLEN
Bizi takip et, topluluğumuza katıl ve oyunun geliştiricileriyle beraber çufçufla! Twitter ve Discord sunucumuza katılma bağlantılarımıza göz at!


12.586
OYUN BİLGİLERİ 3 Ekim 2023 22:12
Station to Station

Tür: Basit Eğlence, Oyun, Simulasyon, Strateji, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 2.3 GB

Crack: RUNE

Tarih: 3 Ekim 2023

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?