STASIS BONE TOTEM

0STASIS antolojisinin son bölümü olan STASIS: BONE TOTEM’in derinliklerine dalın. Yeni bir hikâye, yeni karakterler ve keşfedilecek yeni bir su altı ortamı.

Hayatlarını okyanustaki eşyaları bulmak için dolaşarak kazanan karı koca Mac ve Charlie’ye katılın. Ancak Pasifik Okyanusu’nda terk edilmiş bir petrol kulesine rastladıklarında Cayne Şirketi’nin gizli tutmak için her şeyi yapacağı korkunç bir sırrı ortaya çıkarırlar.

Mac, Charlie ve onların güvenilir Süper Oyuncağı Moses’i oynayarak maceranıza atılırken tüyler ürpertici korku ve beklenmedik ters köşelerle dolu sürükleyici bir anlatımla karşılaşacaksınız. STASIS’in heyecan verici hikâye anlatımını ve gergin bir su altı ortamını birleştiren STASIS: BONE TOTEM, aile dayanıklılığının sınırlarını test edecek kişisel bir hikâye sunuyor.

Büyük bir su altı üssünde gezinin, karmaşık bulmacaları tamamlayın ve okyanusun dibinde gizlenmiş kadim bir sırrı çözün. BONE TOTEM, STASIS’i klasik bir hayran favorisi hâline getiren aynı izometrik, “point & click” oynanışı beraberinde getirirken yeni bir oyuncu kadrosuna ve nefes almanızı zorlaştıracak benzersiz bir ortama sahip.

Çarpıcı görselleri, Mark Morgan’ın müzikal partisyonu, bir Hollywood ustası tarafından yazılan senaryosu, deneyimli aktörlerin seslendirmesi ve sizi koltuğunuzun kenarında tutacak sürükleyici hikâyesi ile STASIS: BONE TOTEM, korku ve bilim kurgu macera hayranları için mutlaka oynanması gereken bir oyun.


13.991
OYUN BİLGİLERİ 31 Mayıs 2023 20:50
STASIS BONE TOTEM

Tür: Korku, Macera, Oyun, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 9.43 GB

Crack: RUNE

Tarih: 31 Mayıs 2023

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?