Starship Troopers: Terran Command

1Starship Troopers: Terran Command , Starship Troopers film evreninde geçen heyecan verici bir gerçek zamanlı strateji oyunudur.

Mobil Piyade’nin komutasını elinize alın ve Arachnid tehdidine karşı savaşta üzerinize düşeni yapın.

Taktik üstünlük ve sayıca güç arasında etkili bir denge kurmak için ordularınızı kurun, geliştirin ve kontrol edin.

Şimdi ve her zaman galaksiye böceklerin değil, insan uygarlığının hakim olduğundan emin olun!

Hikaye Kampanyası

Sert çöl gezegeni Kwalasha’nın nüfusunun yardımımıza ihtiyacı var.

Madencilik endüstrilerinde yoğun bir şekilde çalıştıkları günlük yaşamları, tek başlarına yüzleşemeyecekleri yeni bir tehlike yüzünden alt üst olmuştur:

Mobil Piyade hızla harekete geçecek, gezegenin kontrolünü geri alacak ve ikiden fazla bacağı olan her şeyi parçalayacak.

Bu heyecan verici askeri harekata katılın, benzersiz karakterlerle tanışın, harika yerleri görün ve Böceğe karşı verilen kahramanca savaşı deneyimleyin.

Arachnids neredeyse sınırsız sayılara güvenebilirken, Mobil Piyade bu dengesizliğin üstesinden gelmek için etkili taktikler geliştirmelidir.

Birimlerinizi stratejik konumlarda konuşlandırarak hayati tıkanma noktalarını kapatın ve yükseklik seviyelerinin taktiksel kullanımı yoluyla üstün ateş gücü elde edin.

Ancak, True Line of Sight ve True Line of Fire gibi savaş mekaniklerinin, sürpriz saldırılar ve aldatma kullanmalarıyla iyi bilinen Bugs’ın her köşede pusu kurmasına izin verdiğine dikkat edin.

Her biri kendi güçlü, zayıf yönleri ve açılabilir elit yetenekleri olan geniş bir benzersiz birim yelpazesi hizmetinizdedir.

Örneğin Tüfek Birlikleri mangaları, kuvvetlerinizin dayanak noktasını oluşturur ve elit deneyim seviyesine ulaştıklarında “shotgun suppression” veya “boom bundles” kullanabilir.

Öte yandan Roket Birlikleri, zırh delici ve yüksek patlayıcı savaş başlıklarından yangın çıkarıcı ve teneke kutu yüklerine kadar çeşitli ölümcül mühimmat türleri sunan uzmanlardır.

Bir sefer ilerledikçe, E-Pulse tüfekler, TAC Fighter hava saldırıları, ağır silahlı Marauder iki ayaklı araçlar ve savaş alanında Bug ichor’ı püskürtmek için optimize edilmiş daha birçok geliştirme ile Federasyonun cephaneliğinin gerçek potansiyelini ortaya çıkarmak için yeni teknoloji binaları konuşlandırılabilir.


9.036
OYUN BİLGİLERİ 16 Haziran 2022 20:32
Starship Troopers: Terran Command

Tür: Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 4.5 GB

Crack: REPACK

Tarih: 16 Haziran 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?