Stargate Timekeepers

1Stargate Timekeepers indir - (Direkt indir)

Stargate: Timekeepers, Stargate SG-1 evreninde geçen orijinal bir anlatıyı içeren, hikaye odaklı bir harekatta uzmanlardan oluşan bir ekibe liderlik ettiğiniz taktiksel bir oyundur. Yeni oluşturulmuş bir takımı düşman hatlarının arkasına gizlice sokun, karakterlerinizin benzersiz becerilerini kullanın, mükemmel planı yapın ve Goa’uld tehdidini alt edin.

Oyun, 23 Ocak’ta Sezon 1 Bölüm 1 ve Nisan 2024’te Sezon 1 Bölüm 2 olmak üzere iki bölüm halinde çıkacak. Oyuncular Sezon 1’in tamamını 29,99 $ karşılığında satın alacak ancak şimdilik yalnızca Bölüm 1’i oynayabilecekler.

YILDIZ GEÇİDİ SG-1 EVRENİNE DALIŞ

Stargate: Timekeepers, orijinal bir hikaye yaratmak için Stargate SG-1 ana olay örgüsünün 7. sezonunun sonundan yola çıkıyor ve 14’ten fazla zengin anlatımlı görevi gözler önüne seriyor . Maceranız, Komutan Eva McCain ve ekibinin Anubis’in filosuna karşı SG-1’i desteklediği Antarktika Savaşı sırasında başlıyor.

Bir süre sonra Eva ve uzmanlardan oluşan ekibi, Yıldız Geçidi evreninde yeni bir görevle görevlendirilir: Jaffa Direnişine yardım etmek, acımasız ritüelleri önlemek, Moloc’un ordusuna saldırmak ve Unas’larla ittifak kurmak.


Stargate Timekeepers indir - (Direkt indir)

23.556
OYUN BİLGİLERİ 23 Ocak 2024 18:39
Stargate Timekeepers

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 12 GB

Crack: RUNE

Tarih: 23 Ocak 2024

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?