Stardeus

1Factorio ve Rimworld’den ilham alan Stardeus, insansız hava araçları ve kış uykusuna yatan insan hayatta kalanlar tarafından yönetilen kırık bir yıldız gemisinde kurulmuş derin bir koloni simülasyonudur.

Ölümsüz AI olarak, dronlarınızın yıldız geminizi onarmasını, insan mürettebatınızı kurtarmasını veya sömürmesini ve prosedürel olarak oluşturulmuş bir evrenin bu güzel karmaşık simülasyonunda yıldızları gezmesini sağlayacaksınız.

Emrinizde sadece bir avuç dron varken, mürettebat uzay boşluğunda boğulmadan önce yok edilen geminizi kurtarın, onarın ve yeniden inşa edin ve yaşam desteğini geri yükleyin.

Geminizi kendi ihtiyaçlarınıza ve isteklerinize göre tasarlayın ve yeniden inşa edin. Uzun süreli hayatta kalma sağlamak için yerleşik oksijen, ısı ve güç sistemlerini dengeleyin.

Geminizin tesislerini korumak ve genişletmek için kaynakları faydalı bileşenlere dönüştürün. Mahsulleri büyütün ve hasadı uyanan kolonistleriniz için yiyeceğe dönüştürün. Geminize güç sağlamak için enerji üretin ve birbirine bağlı sağlam bir sistem oluşturun.

Uzaylı teknolojilerini araştırmak için muazzam bilgi işlem gücünüzü kullanın ve genişletin. Zorlu evrende hayatta kalmanın yeni yollarını keşfedin ve insan ekibinizle ilgilenin veya bunlardan yararlanın.

Yetenekli kolonistler tarafından güçlendirildikten ve mürettebatlandıktan sonra, geniş bir evrenin prosedürel olarak oluşturulmuş gezegenlerini ve sistemlerini keşfetmek ve çıkarmak için geminizi bir yolculuğa çıkarın.

En kötüsüne hazırlanın, en iyisini umut edin. Hikaye oluşturan yapay zekanın sunduğu sayısız olay ve karşılaşmayı yaşayın. İster uzaylı suratı kucaklayanlar, ister hayırsever tüccarlar veya korsanlar olsun: her zaman tetikte olun ve ne olursa olsun seçtiğiniz şekilde başa çıkın.


4.802
OYUN BİLGİLERİ 13 Ekim 2022 15:54
Stardeus

Tür: Erken Erişim, Hayatta Kalma Oyunları, Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 599.2 MB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 12 Ekim 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?