STAR WARS Dark Forces Remaster

1Star Wars ™: Dark Forces Remaster, Nightdive Studios ekibi tarafından hayata geçirildi , tescilli KEX motoruyla tamamen yeniden düzenlendi ve oyunun modern oyun cihazlarında 120FPS’de 4K’ya kadar çözünürlükte çalışmasına olanak tanıdı.

Yeni ve geri dönen oyuncular Star Wars : Dark Forces Remaster’ın yükseltilmiş oynanışından, yüksek çözünürlüklü dokularından, geliştirilmiş aydınlatma ve görüntü işlemesinden ve gamepad desteğinden keyif alacaklar.

Orijinal 1995 Star Wars : Dark Forces, FPS oyunları için çıtayı yükselterek oyunculara önemli derecede hareket ve etkileşim, geniş bir ürün ve güçlendirme yelpazesi ve ilgi çekici ortamlar sundu.

İlk Star Wars FPS video oyununda oyuncular, Galaktik İmparatorluktan kaçan ve kiralık paralı askere dönüşen Kyle Katarn rolünü üstleniyorlar. Katarn, Galaktik İmparatorluğa sızmakla görevli Rebel Alliance’ın gizli operasyonlar bölümüne katılır ve burada gizli Dark Trooper Projesini keşfeder.

Bu güçlü yeni İmparatorluk savaş droidleri ve güç zırhlı fırtına birlikleri serisinin geliştirilmesi, Katarn ve Asi İttifakı müdahale etmedikçe İmparatorluğun galaksideki hakimiyetini güçlendirecek.


16.890
OYUN BİLGİLERİ 29 Şubat 2024 00:19
STAR WARS Dark Forces Remaster

Tür: Aksiyon, FPS, Oyun

Platform: PC

Boyut: 1.32 GB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 28 Şubat 2024

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?