Star Trek Infinite

1Kendi Star Trek Maceran
Star Trek: Infinite ile oynamanın tek bir yolu yok. İster diploması, ister casusluk, ister savaş yolunu seç, istersen de bunların bir karışımını tercih et, zafere giden birden fazla yol var. Komutada sen varsın, galaktik dördünün kaderi senin ellerinde!

Fraksiyonunu Seç
Birleşik Gezegenler Federasyonu, Klingon İmparatorluğu, Romulan Yıldız İmparatorluğu veya Cardassian Birliği arasından seçim yap. Oyun ilerledikçe fraksiyonunun tüm önemli kararlarından sorumlu liderin rolünü alacaksın. Her fraksiyonun kendi benzersiz oyun tarzı var, kararlarınla hedeflerine ulaşmakta ne kadar başarılı olacağını belirleyeceksin.

Simgeleşmiş Karakterler
Star Trek: Infinite, seçtiğin fraksiyonun lideri olarak yaptığın seçimler doğrultusunda oyununun hikayesini şekillendirmene olanak tanırken sürükleyici bir Star Trek deneyimi sunmak için büyük emekle tasarlandı. Federasyon’un rolünü üstlendiğinde, birkaçı Picard, Janeway, Sisko ve Data olmak üzere, pek çok simgeleşmiş kaptan ve subayı bünyene katma fırsatın olacak. Diğer fraksiyonlar da Gowron, Makbar, Garak ve pek çok diğer karakter de dahil olmak üzere, kendi simgeleşmiş karakterlerini içerecek.

Çok Çeşitli Yıldız Gemileri
Fraksiyonuna alabileceğin potansiyel karakter listesinin ötesinde, oyun sana her fraksiyonun filosuna özel olarak hazırlanmış, Star Trek evreninden çok çeşitli yıldız gemilerine erişim imkanı da sunuyor. Federasyon’un güvenilir Intrepid- ve Defiant-sınıfı gemilerinden, Cardassian Galor-sınıfı tehlikeli gemilerine, çevik Romulan D’deridex’e ve hatta çetin Klingon Negh’Var savaş gemilerine.

Tabii ki yukarıda bahsedilen, Star Trek: Infinite için geliştirilmiş hikaye anlatımı sistemi aracılığıyla Enterprise-D de geliştirilip Federasyon filosuna eklenebilir.

Derin ve Karmaşık Strateji
Star Trek: Infinite, Stellaris’in önemli sistemleri üzerine kuruldu. Bu derin ve karmaşık sistemi kendine has şekilde kullanıyor. Bu sistemlerin belirli yönleri iyileştirilip Star Trek serisine daha uygun olacak şekilde basitleştirildi.


17.431
OYUN BİLGİLERİ 12 Ekim 2023 19:07
Star Trek Infinite

Tür: Açık Dünya Oyunları, Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 7.93 GB

Crack: RUNE

Tarih: 12 Ekim 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?