STAR OCEAN THE SECOND STORY R

0STAR OCEAN THE SECOND STORY R indir - (Direkt indir)

STAR OCEAN serisinin büyük beğeni toplayan ikinci bölümü, STAR OCEAN THE SECOND STORY R olarak geri dönüyor.

2D piksel karakterleri ve 3D ortamları birleştiren benzersiz bir 2.5D estetiğiyle hayata geçirilen bu yeniden yapım, orijinal sürümü bu kadar harika yapan her şeyi içeriyor yeni unsurlar da eklerken!

Yeni savaş mekaniklerini, tam Japonca ve İngilizce seslendirmeleri, orijinal ve yeniden düzenlenmiş müziği, hızlı seyahati ve çok daha fazlasını deneyimleyin! Hem yeni gelenler hem de eski hayranlar için mükemmel olan klasik ama modernize edilmiş bir JRPG’nin eksiksiz versiyonunu keşfedin.

Uzay Tarihi 366 – Bir Federasyon memuru kendisini mistik bir gezegene ışınlanmış halde bulur. Eve dönüş yolunu ararken, genç bir kızla karşılaşması onu, tıpkı eski bir kehanetin önceden bildirdiği gibi, halkını kurtarma arayışına sürükler…
Yolunuzu seçin ve uyanmış bir kadere tanık olun.

– Fantezi ve Bilim Kurgu benzersiz bir görsel tarzda çarpışıyor
Tehlikeli zindanlardan hareketli kasabalara kadar, STAR OCEAN THE SECOND STORY R dünyası, güzel 3D grafikleri nostaljik 2D piksel karakterlerle birleştiren çarpıcı bir 2.5D tarzda tasvir ediliyor.

– Çift kahramanlı bir hikayeyi deneyimleyin
Yolculuğunuza Claude veya Rena ile başlayın. Seçiminize bağlı olarak perspektifler ve işe alabileceğiniz müttefikler değişecektir.

Benzersiz Özel İşlemler sistemi aracılığıyla parti üyelerini tanıyın, ilişkileri geliştirin ve çeşitli sonların kilidini açın.

Uzun süredir dizi sanatçısı olan Yukihiro Kajimoto tarafından yeni karakter çizimleri de oluşturuldu.


STAR OCEAN THE SECOND STORY R indir - (Direkt indir)

4.015
OYUN BİLGİLERİ 2 Mayıs 2024 15:49
STAR OCEAN THE SECOND STORY R

Tür: Oyun, Aksiyon, Platform

Platform: PC

Boyut: 16.8 GB

Crack: RUNE

Tarih: 2 Kasım 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?