Spirittea

0Beklemek! Sende kimsin?! Beni görebiliyormusun? Yapabilirsin, değil mi? Spirittea’yı içtin ve artık beni görebiliyorsun!! Bak, sorunlarımız var! Bu kasaba baş belası ruhlarla kaynıyor . İnsanlar artık ibadet etmeyi, adak bırakmayı ve hatta bunları düşünmeyi bıraktığı için kaybolmuşlardır.

Burası… eskiden güzel bir kasabaydı ama son zamanlarda bazı garip olaylar yaşanıyor! Kargaşaya neden olan ruhları bulacak ve onların sorunlarını çözerek para ödeyen müşteriler haline gelecek , kasaba halkını tanıyacak ve dağı sonuna kadar keşfedeceksiniz!

İşte dahil olmak isteyeceğiniz şeyler:
Ruhun sorunlarını çözmek – Kendilerini hatırlamak için baharatlı eriştelerden, kayıp hazinelerini bulup kazmaya kadar her şeye ihtiyaçları olacak, o yüzden problem çözme şapkanızı takın!

Yerel halkla arkadaş olmak – Kasaba halkının hepsinin kendi programları, sevdikleri, hoşlanmadıkları şeyler ve hobileri var – böcek yakalamaktan karaoke’ye kadar herkes için bir şeyler var!

Hamamın yönetimi – Mükemmel bir banyo deneyimi için havluları temizlemeniz, banyoları ısıtmak için odun kesmeniz ve ruhları arkadaşlarıyla birlikte oturtmanız gerekecek.

İyileştirme ve dekorasyon – Yerel mağazalar çok sayıda harika mobilya yapabilir ve evinizi tamir etmenize yardımcı olabilir. Yeni evinizi eviniz yapın!

Hamam, dağda saklı kadim bir ruh binasıdır ve onu temizlemek ve müşterilerle doldurmak size kalmış! Ruhlar hamama girdikten sonra havluları temizlemeniz, banyoyu ısıtmak için odun kesmeniz ve en iyi banyo deneyimini yaşamak için ruhları arkadaşlarıyla birlikte oturtmanız gerekecek. Her ruhun kendi tercihleri ​​vardır, bu yüzden hepsini tanımanız ve çevredeki en iyi hamam bekçisi olmak için hamamı yükseltmeniz gerekecek.

Hamamınızı çalışır durumda tutmak için yapmanız gerekenler:
Banyoyu ve havluları temiz tutun – Örümcek ağlarını temizlemek için güvenilir süpürgenizi alın ve tüm havlularınızı toplayın; her şeyi temiz, kuru ve düzenli tutmanız gerekecek.

Yemek ve keseleme ile beş yıldızlı bir hizmet sunun – Doğrudan mutfağınızdan alacağınız yiyeceklerle ruhunuzu şımartmaya ve dinlenirken onlara güzel bir kese yaptırmaya hazır olun!

Suyu her ruh için mükemmel hale getirin – Suyu mükemmel sıcaklığa ısıtmak için kazanlar için odun kesin ve suyu her ruh için mükemmel hale getirmek üzere çeşitli iksirleri karıştırın – hepsinin kendi tercihleri ​​ve favori tarifleri olacak!

Dostları bir arada, düşmanları ayrı oturun – Her ruhun en çok sevdiği başkaları olduğu gibi, birlikte vakit geçirmekten hiç hoşlanmadıkları da vardır!

Ruhları banyolarına götürürken dikkatli bir şekilde plan yapmanız gerekecek; kimseyi bir arada oturtmayın! Tabii para kazanmayı önemsemiyorsanız. Ben de öyle yapıyorum. Aslında çok da öyle.


9.509
OYUN BİLGİLERİ 14 Kasım 2023 13:35
Spirittea

Tür: Macera, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 507 MB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 13 Kasım 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?