Spirit of the Island

0Spirit of the Island indir - (Direkt indir)

Anavatanınızda eski bir gelenek var: Bir yetişkin olmak ve çağın gelişi ritüelini tamamlamak için bir keşif yolculuğuna çıkmalısınız. Maceranız uzak bir adada, tropikal bir Takımada’nın derinliklerinde başlıyor. Bir zamanlar müreffeh bir turizm merkezi olan yer, şimdi eski ihtişamının bir gölgesi: ve onu hayata döndürmek sizin işiniz! Takımadaları keşfedin, yerlilerle tanışın ve geçmişinizin gizemlerini ortaya çıkarmaya çalışırken turist cennetini restore etmeleri için onlara yardım edin!

YENİ BİR YERDE YERLEŞMEK
Tropik hayatınız yoğun olacak, o yüzden aletlerinizi alın ve başlayalım! Her şeyden önce: Bir yiyecek kaynağına, geceyi geçirebileceğiniz bir yere ve bir çiftlik inşa etmek ve tropik yolculuğunuza başlamak için bazı kaynaklara ihtiyacınız olacak. Öyleyse ne bekliyorsunuz – topraklarınızı keşfetme zamanı!

BİRÇOK AKTİVİTE
Spirit of the Island’da yapılacak çok şey var! Zamanınızı nasıl geçirmeyi seçerseniz seçin, deneyim kazanacak ve becerilerinizi geliştirecek, yeni tariflerin kilidini açacak ve yaptığınız her şeyde daha verimli hale geleceksiniz, bu da yeni hayatınızı kolaylaştıracak.

Spirit of the Island, kendi özel mini oyunu olarak gelen çiftçilik, madencilik, yiyecek arama, sosyal ve hatta balık tutma gibi 10 benzersiz beceriye sahiptir. Hepsinin gerçek bir efendisi olacak mısın?

TURİST CENNETİNE YOLCULUĞUNUZ
Adanızı yalnızca hoş bir ev değil, aynı zamanda lüks mağazalar ve simge yapılarla gelişen bir turizm cenneti haline getirin. Ne kadar çok turist alırsanız, ekonominiz o kadar iyi olur ve bu, uzak Adalara seyahatlerinizi finanse etmek için çok önemli bir adımdır.


Spirit of the Island indir - (Direkt indir)

6.092
OYUN BİLGİLERİ 27 Mart 2022 20:13
Spirit of the Island

Tür: Açık Dünya Oyunları, Bağımsız Yapımcı, Erken Erişim, Macera, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 736.5 MB

Crack: v0.18.5

Tarih: 16 Mart 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?