Spirit of Shotgun

1Spirit of Shotgun indir - (Direkt indir)

Spirit of Shotgun: farklı bir yönü olan bir 2D platform macerasıdır! Hareket etmenin başka bir yolu olmadığı için, göreviniz bir av tüfeğinin geri tepmesiyle kendinizi yukarı doğru patlatmak ve dünyanın yüzeyine doğru yolunuzu bulmak!

Öykü
“Kehanet, karanlıkta bir ışıktan bahsediyordu… Güneş’in son kıvılcımı en derin uçuruma inecek ve Kurtarıcı’nın gelişini bekleyecekti…”

Kendinizi garip bir çıkmazın içinde buluyorsunuz – bir konuşmanın içinde belinize kadar sıkışmışsınız. Seninle birlikte Abyss’in karanlığında anılarını kaybetmiş olan ahşap fıçı. Dünyanın en derin yerine neden girdiğinizi hatırlayamıyorsunuz, ancak taşıdığınız fenerin arayışınız için büyük önem taşıdığını bilin.

Oynanış
Tüfeğiniz yeniden doldurmadan önce iki kez ateş edebilir!
Uçuşunuzun yönünü değiştirmek için bir kez, sonra tekrar havada ateş edin veya çok daha güçlü bir sıçrama için her iki namluyu da aynı anda patlatın!

Hatalarından ders çıkarmak bir zorunluluktur – tırmanışın her aşaması ilerlemeni korumak için hiçbir kontrol noktası olmaksızın artan bir zorluk seviyesi sunar… Ciddi bir hata yaparsan – düştüğün derinlikten bir kez daha tırman!

Kadim Av Tüfeği Ruhu unutuldu ve eski ihtişamını sadece sen geri getirebilirsin! Fenerinizi terkedilmiş mabetlere parlatarak onları restore edin ve size mühimmat vermelerini sağlayın!

Çok fazla hata yaparsanız ve merminiz kalmazsa, yaktığınız son Tapınağa geri dönmek zorunda kalacaksınız! Türbelerin her zaman yakın olması garanti edilmediğinden, cephane sayınızı her zaman kontrol edin…


Spirit of Shotgun indir - (Direkt indir)

9.667
OYUN BİLGİLERİ 12 Mart 2022 01:16
Spirit of Shotgun

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Korku, Oyun, Platform

Platform: PC

Boyut: 465 MB

Crack: DARKSİDERS

Tarih: 11 Mart 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?