Spidersaurs

0Alarm! Alarm! Spidersaur olarak bilinen korkunç dinozor-örümcek hibritleri her yere saldırıyor ve sadece sen (eşli oyun modunda bir arkadaşınla birlikte) onları durdurabilirsin!

Dünyadaki açlığı bitirmek üzere insanlığın ihtiyaç duyduğu eti ve kas gücünü sağlamak için InGest Corp tarafından yaratılan Spidersaur’lar serbest kaldı ve eskiden damak testçileri olan acemi subay Adrian ile punk rockçı Victoria’nın, müthiş silahlarını kullanarak vahşi bir run and gun aksiyonunun altı aşamasını geçmeleri gerekiyor.

Bunaltıcı bir orman, yaratıklarla dolu bir laboratuvar, aktif bir yanardağın ortası vb. gibi ortamlarda ateş ederek ilerle!

Bu ekşi tatlı gıda kaynağı seni yemeye çalışıyor ama güçlendirmeleri toplayarak, yeni yetenekler kazanarak ve önüne çıkan her şeyi yok ederek bu mutant yaratıkları taş devrine geri gönderebilirsin.

Önemli Özellikler:
-Powerhouse Animation tarafından yapılan tema şarkısı ve destansı bir giriş eşliğinde bir veya iki oyuncu için heyecan verici, Cumartesi sabahı çizgi filmi tarzında aksiyon!

-İki özgün oynanabilir karakter: Punk rockçı Victoria ve acemi subay Adrian!

-Saçmalı tüfeklerden lazerlere, patlayan futbol toplarına ve basların yoğun olduğu elektronik müziğe kadar çok çeşitli müthiş silahları kullan! Toplamda on iki silah var!

-Yanardağlar, ormanlar, laboratuvarlar vb. gibi patlamaya hazır ortamlar!

-Savaşılacak bir sürü eşsiz ve korkutucu Spidersaur! InGest Corp tesisinde ilerledikçe yeni yeteneklerin kilidini aç!

-Üç zorluk ayarı: Çok Pişmiş, Orta Pişmiş ve Az Pişmiş! Kilidi açılabilir arcade modu ve hızlı bitirme modu!


3.908
OYUN BİLGİLERİ 15 Temmuz 2022 11:20
Spidersaurs

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun, Platform

Platform: PC

Boyut: 1.3 GB

Crack: DARKSİDERS

Tarih: 14 Temmuz 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?