Spider-Man: Web of Shadows

9Spider-Man: Web of Shadows indir - (Direkt indir)

Öldürücü bir sembiyot istilası New York sokaklarını kaosa sürüklemişti ve şehirde düzeni sağlayabilecek tek kişi Örümcek Adam’dı. Spider-Man: Web of Shadows, oyunun gidişatından Örümcek Adam’ın kaderine kadar her şeyi oyuncuların ellerine bırakıyor.

Oyuncular ne zaman çevik Kırmızı Giysi ile güçlü Siyah Giysi arasında geçiş yapacaklarına, Marvel’in ünlü kahramanları ve acımasız kötüleriyle birlik olup olmayacaklarına, Örümcek Adam’ın hangi yeteneklerini geliştireceklerine ve Manhattan’ı yok olmasını engellemek için hangi görevleri yapacaklarına karar verecekler.

Çok Geniş Saldırı Seçenekleriyle Geliştirilmiş Dövüş Sistemi: Elden geçirilen dövüş sistemi ile Örümcek Adam’ın hızını ve gücünü kullanarak öldürücü saldırılar ve kombolar yapabileceksiniz. Bir Örümcek Adam oyununda ilk kez dövüşü yerden yukarıya taşıyabilecek ve şehrin düşmanlarıyla şehir duvarlarında, Örümcek Adam’ın avantajlı olduğu yerlerde dövüşebileceksiniz.

Oyuncular Dövüş Deneyimlerini Kontrol Edecekler: Oyuncular diledikleri zaman Örümcek Adam’ın Kırmızı Giysisinin çevikliğine veya Siyah Giysisinin öldürücü gücüne sahip olabilecek ve bir Örümcek Adam oyununda görülmüş en ölümcül komboları yaratabilecekler.

Oyuncular Kafalarındaki İdeal Örümcek Adam’ı Yaratabilecekler: Oyuncular çeşitli dövüş dallarında deneyim kazanabilecek ve kafalarındaki ideal Örümcek Adam’ı oluşturabilecekler. Dövüşler sırasında kazandığınız puanları Kırmızı veya Siyah Giysiyi geliştirmek için birbirinden farklı dallarda harcayabilir, dövüşte kullanacağınız tarz ve hareketler üzerinde tam kontrol sahibi olabilirsiniz.

Yaptığınız Her Seçimin Etkisi Olacak: Oyuncunun yaptığı işlere ve kararlara bağlı olarak değişecek olan erdem göstergesi vatandaşların Örümcek Adam’ı gördüklerinde kaçmalarına veya neşeyle tezarühat yapmalarına neden olacak. Örümcek Adam’ın bir kahraman veya kötü adam olarak yapacakları oyundaki önemli noktalarda verdiği kararlara bağlı olacak ve New York ile uzaylı istilası arasındaki savaşın nasıl sonuçlanacağını belirleyecek.

Marvel’in En Büyük Kahramanları ve Kötü Adamlarıyla Birlik Olun: Luke Cage veya Vulture? Wolverine veya Electro? Oyuncular New York’u uzaylı istilasından kurtarmak için kendilerine kimin yardım etmesini istediklerini seçebilecekler. Marvel’in en büyük kahramanları ve kötü adamlarıyla yapacağınız işbirliği elbette çeşitli sonuçlara yol açacak çünkü seçeceğiniz kahramanca veya kötülük dolu yollar sizi farklı kaderlere götürecek. Tek bir düğmeye basarak müttefiklerinizi yanınıza çağırabilir ve güçlerinizi birleştirerek görkemli Kahraman Saldırıları yapabilirsiniz!
Yaşayan Şehir New York İşgal Altında: Yeni nesil teknolojiler oyunculara yepyeni etkileşim seçenekleri sunuyor – mağaza vitrinlerini indirebilecek, taşıtları yakabilecek, önünüze çıkan her şeyi silah olarak kullanabileceksiniz. İşgal tarafından hırpalanmış New York asılı duran, dev sembiyot yuvaları ve hastalıklı sembiyotlar tarafından dönüşüme uğramış halde oyunculara daha önce görmedikleri görsellikler ve düşmanlar sunacak.


Spider-Man: Web of Shadows indir - (Direkt indir)

91.764
OYUN BİLGİLERİ 12 Mart 2022 00:03
Spider-Man: Web of Shadows

Tür: Açık Dünya Oyunları, Aksiyon, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 4.4 GB

Crack: REPACK

Tarih: 21 Ekim 2008

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?