Spider Inferno

0Spider Inferno indir - (Direkt indir)

Ana hedef “Earth One” gezegenidir. Başarısız bir laboratuvar deneyinin ardından gezegendeki insanlığın büyük bir kısmı örümcekler tarafından istila edildi. Geriye dünyaca ünlü dahi Profesörümüz Dr. MS-SI’nin bulunduğu bir laboratuvar kaldı.

Başlangıçta görev hedefi komuta merkezi tarafından profesörün her ne pahasına olursa olsun kaynakları kullanarak kurtarılması ve serbest bırakılmasını sağlayacak şekilde belirlenir.

Daha sonra değerli profesörümüzün örümceklerin eline geçtiği, açıkça mutasyona uğradığı ve durdurulamadığı ortaya çıktı.

Görev hedefi, profesörün ortadan kaldırılmasını sağlayacak şekilde değiştirildi. Artık oyuna giriyorlar Komutanım!

1. Örümceklerin daha fazla yayılmasını önleyin.
2. Tüm örümceklerle savaşın. Laboratuvarı emniyete alın.
4. Profesörü kurtarın. Profesörü yok edin.

Komutan, öncelik örümcekleri ve profesörü yok etmek.

Oyun 2317 yılında geçiyor. Küresel dünya hükümeti nükleer kirlenmeyi örtbas etmeye çalıştı ve her türlü uzaylı örümceği reddediyor.

Başarısızlık kabul edilmez. Hükümet, yönetimin tüm düşman ellerinden alınmasını ve tüm düşman kuvvetlerinin tamamen ortadan kaldırılmasını bekliyor. Yeni bir insanlık popülasyonuna ulaşmanın tek yolu budur. Bu amaçla seçilen kişilerin yeniden yerleştirilmesi için ilk düzenlemeler yapıldı.

Hükümet yakında “Dünya Bir” gezegeninde yeni bir yaşam için gizli mesajlar göndermeye ve şifreli biletleri iletmeye başlayacak.

Komutana bir biletin Global olarak 1 milyona mal olduğunu bildirmekten üzüntü duyuyoruz, çalkantılı koşullar bekliyoruz ve kısa süre içinde bir zafer duyurusu bekliyoruz. “Birinci Dünya”da sizin için bir yer güvence altına alındı, ancak yalnızca görev hedefine ulaşmanız şartıyla!


Spider Inferno indir - (Direkt indir)

14.734
OYUN BİLGİLERİ 3 Ocak 2024 14:15
Spider Inferno

Tür: Aksiyon, FPS, Korku, Oyun

Platform: PC

Boyut: 32.68 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 1 Ocak 2024

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?