SpellRogue

0Zar Oynanışı
Kararsız Mana Zarını kontrol etmek ve kaderlerini kendi isteğinize göre değiştirmek için zarları eğlenceli ve yeni yollarla değiştirin. Mana Dice’ın rastgele doğasının kontrolünü ele geçirmek için özel efektlerle yeniden yuvarlayın, çoğaltın, bölün, çevirin ve büyüleyin ve bunları güçlü büyülerinizi yapmak için kullanın.

Ancak dikkatli olun, kötü Voidwalker’lar, dünyanın bir zamanlar barışçıl olan sakinleri üzerindeki etkilerini yayıyor ve onları açgözlü hale getiriyor. Ölü Ormanlar’da, Kavrulmuş Çöl’de savaşarak ilerleyin ve ülkeyi yozlaşmadan temizlemek için kaynağın peşine düşün.
Düşmanlar
Düşman gruplarıyla çatışmaya girin ve hedeflerinizi dikkatli bir şekilde önceliklendirin. Farklı rakiplerin her birinin, büyüleriniz ve Mana Zarınızla doğrudan etkileşime girdiklerinde iyi planlanmış planlarınızı nasıl sabote edebildiklerini öğrenin.

Bulaşıcı mantarlar, yayılan zayıflatıcılarla büyülerinize ‘bulaşabilir’, ölümsüzler ise Mana Zarınızın kötü yuvarlanması için lanetleyebilir. Ateşli elementaller büyülerinizi ateşe bile verebilir, kullanıldıkları takdirde size zarar verebilirler.

Sihirbazlar ve Büyüler
Her biri kendine özgü temel temalara ve Mana Dice ve mekaniklerle etkileşime geçmenin özel yollarına sahip olan SpellRogues grubuyla tanışın.


9.515
OYUN BİLGİLERİ 15 Şubat 2024 23:20
SpellRogue

Tür: Bağımsız Yapımcı, Erken Erişim, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 789.74 MB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 12 Şubat 2024

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?