SpellMaster: The Saga

0SpellMaster: The Saga indir - (Direkt indir)

Heyecan verici bir hikayenin parçası olun
Karanlık tanrılar, bilinen evrenin dış sınırlarında bir yerde Allion dünyasını istila etmek için hazırlıklara başladılar. Kontrolsüz bırakılırsa, milyarlarca hayat yok olacak. Kaderin iradesiyle keşfedilmemiş bir dünyaya atılan, yaklaşan felaketleri durdurmak zorunda kalan bir büyücüyü oynuyorsunuz. Daha dün, akademiden genç bir sihirbaz olarak yaklaşmakta olan tehdit hakkında hiçbir şey bilmiyordunuz, ama aniden onun kalbine sürüklendiniz.

Büyü, canavarlar, sırlar ve gizemlerle dolu destansı bir fantezi ortamında açık bir dünya sizi bekliyor. Allion’un büyülü dünyasında inanılmaz bir maceraya katılın, keşfedilmemiş toprakları, antik tapınakları, mağaraları, mezarları keşfedin ve yol boyunca birçok sırrı keşfedin.
Eski eserleri inceleyin, büyüler yaratın ve inşaat, silah ve iksir tarifleri inşa etmek için planlar geliştirin. Kapsamlı bir işçilik sistemi, ekipmanınızı oluşturmanıza ve geliştirmenize, iksir hazırlamanıza ve büyü kaydırmaları oluşturmanıza olanak tanır. En olası olmayan yerlerde bulunabilecek hazineler için gözlerinizi dört açın ve kahramanımızın da çıkıntılara tırmanmak için eğitildiğini unutmayın.

Canavarların dolaştığı ve soyguncuların gölgelerde saklandığı unutulmuş harabeler arasında, diğer öğrencilerle sihir becerilerinizde ustalaşabileceğiniz büyülü bir akademi ortaya çıkacak. Ek binalar oluşturun, yan görevleri tamamlayın ve büyü akademisini kendi kaleniz gibi yönetin.
Adınızı binlerce yıl boyunca yeniden anlatılacak usta bir büyücünün hikayesine örün!


SpellMaster: The Saga indir - (Direkt indir)

21.651
OYUN BİLGİLERİ 16 Şubat 2022 21:18
SpellMaster: The Saga

Tür: Açık Dünya Oyunları, Aksiyon, Macera, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 10.34 GB

Crack: FLT

Tarih: 16 Şubat 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?