SpellForce Conquest of Eo

1SpellForce’un fantastik dünyasında geçen bu sıra tabanlı strateji oyununda gizemli büyücü kulesinin varisi olarak ustanızın görevini üstlenin.
Etrafınızı çevreleyen topraklarda kullanacağınız büyüler üzerinde çalışın, dünyayı gezmek için fantastik yardakçılarınızı çağırın ve kudretli savaşçıları eğitin. Hızlı ilerleyen fakat sıra tabanlı taktiksel savaşlarda çarpışın.

Eo Evrenini Keşfedin
Sizin için maceralara çıkması, değerli kalıntıları ve bileşenleri bulması veya zenginlikleri getirmesi için kudretli kahramanları kazanın.Yetki alanınızı genişletmek için yetenekli çıraklar ve zengin kaynakları toplamaları için işçiler arayın. Ustanızdan kalan gizemleri ortaya çıkartın ve sınırsız büyü gücü kaynağı Allfire’a dokunmak ve ortaya çıkarmak için kaldığı yerden görevine devam edin!

Güçlü düşmanlar ile yüzleşin
Diğer büyücüler arasında gücü kazanmanıza karşı çıkacaklar olacaktır. Büyük ordular ile ve rakip büyücülerin daha da büyük hırsları ile yüzleşeceksiniz. Hükmetmek için vereceğiniz bu mücadelede sonunda ayakta kalabilecek misiniz?Etki alanını genişletmek için Allfire kaynaklarını kontrol ederek büyü kitabınızı yeni büyüler ile doldurabilir, güçlü kalıntıları yapabilir, kulenizi genişletebilir ve geliştirebilirsiniz.

Akıllıca seçim yapın
Onlarca güçlü ölümsüz yaratan bir Ölü Çağıran, savaşta kullanılan patlayan şişeler ve iksirler hazırlayan bir Simyacı veya semboller ve büyülü nesneler ile birliklerini donatan bir Sanatkâr olun. 60’ın üzerinde büyü ve basit goblinlerden heybetli grifona kadar çeşitlilik gösteren 100’den fazla birlik ile gücünüzü pekiştirin.

İz bırakın
Şehirler ile dost olun, kaynakları çıkartın ve etki alanınızı genişletin. Güç kaynaklarını ele geçirmek, düşmanlarınızı yenmek için büyü kitabınızı büyü bilgisi ile doldurun.

Büyü kalıntılarını avlayın, uzun zamandır saklı kalmış Şekillendiricilerin gizemlerini ortaya çıkartın veya güçlerini ele geçirmek için mitik konumların kontrolünü ele geçirin. Hüküm alanınızı genişletmek için kulenizi geliştirin ve ölü çağıran mezarından mitik kristal odaya kadar çeşitlilik gösteren yeni odalarla donatın.


16.997
OYUN BİLGİLERİ 3 Şubat 2023 17:28
SpellForce Conquest of Eo

Tür: Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 4.16 GB

Crack: FLT

Tarih: 3 Şubat 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?