Spacelines from the Far Out

0Uzay Çizgileri from the Far Out, kilidi açılabilir uzay gemileri, yükseltmeler, karakterler ve özelleştirmeler, rastgele oluşturulmuş zorluklar içeren uzaydaki havayolları hakkında ‘roguelike benzeri’ bir kooperatif yönetim oyunudur , geziler ve güzergahlar, 60’ların uzay çağı yeteneği ve caz cömert bir sunumuyla!

Benzersiz rotalar, varış noktaları, uzay tehlikeleri, gemi acil durumları ve yolcu olayları ile yeni yarışmalar oluşturan güçlü Gezi Üreticimiz ile asla aynı yolculuğu iki kez uçmayın.

Bunun yanı sıra, oyun dengeleme sistemimiz Game Director AI, geziler yoluyla oyuncuların ilerlemesini ve performansını izler ve oyun olaylarını gerçek zamanlı olarak dinamik olarak kontrol ederek tekliden çok oyunculuya sorunsuz geçişe olanak tanır. ]!

Bir Avuç İHTİYAÇ YOLCUSU

Yolcularınızın her biri, kendi ihtiyaçları ve davranışları ile çevrelerine ve oyuncuların eylemlerine dinamik olarak yanıt veren bağımsız AI varlıklarıdır.

Dikkatli olun: Hizmetinizi onaylamazlarsa, sağlık ve güvenlik ihlallerini arayacak ve uzay hattınızı kapatacak olan korkunç Müfettiş’ten bir ziyaret alabilirsiniz!

MÜKEMMEL STARLINER’I OLUŞTUR

Dümenden motorlara kadar, geminizin 15 farklı sisteminin her biri, mükemmel bir uzay yolculuğu yaratmak için yükseltilebilir.

Tonlarca kilidi açılabilir gemi ile kendi lüks yıldız filonuzu genişletebilecek ve yaratabileceksiniz!

KENDİ ÖZEL ÖZEL UZAY ÇİZGİNİZ

Uçuşları başarıyla tamamlayarak, şirketiniz için tonlarca açılabilir öğe içeren kayıp paketleri bulacaksınız: logolar ve renk şemaları gibi uzay çizgisi özelleştirmelerinden gemileriniz için görünümlere ve yeni oynanabilir karakter türlerine kadar!


5.003
OYUN BİLGİLERİ 10 Haziran 2022 12:40
Spacelines from the Far Out

Tür: Bağımsız Yapımcı, Basit Eğlence, Oyun, Simulasyon, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 1.9 GB

Crack: DARKSİDERS

Tarih: 9 Haziran 2022

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?