SpaceEngine

1SpaceEngine , tamamı gerçek dünya ölçeğinde gösterilen milyarlarca galaksi, bulutsu, yıldız ve gezegen içeren, 1:1 ölçekli, bilime dayalı bir Evren simülatörüdür.

Dünya’yı ve Güneş Sistemi’ndeki komşu dünyalarımızı keşfedin, milyarlarca ışıkyılı uzaklıktaki bir galaksideki bir kara deliğin yörüngesinde dolaşın veya aradaki herhangi bir şeyi geçiş olmadan sorunsuz bir şekilde ziyaret edin.

Tüm zaman ve uzay sizindir – yıldızlar arasında ışıktan bir milyon kat daha hızlı gezinin ve binlerce dünyanın yörünge hareketlerinin gözlerinizin önünde canlanmasını izlemek için zamanı hızlandırın.

Yolculuğunuz sırasında karşılaştığınız her gezegen, ayrıntılı dokulara sahip prosedürel 3B araziye sahip olacak.

Gökyüzünde gördüğünüz her şey – yıldızlar ve galaksiler, gezegenler ve aylar, asteroitler ve kuyruklu yıldızlar, kara delikler ve nötron yıldızları, yıldız kümeleri ve bulutsular – bir düğmeye basarak keşfedebilirsiniz.

Newton fiziği ve pilot destekli otomatik pilot özelliklerine (erken geliştirme aşamasında ancak tamamen kullanılabilir) sahip uzay aracı, Flight Simulator modunda evrenin herhangi bir yerine uçmak için sizindir.

SpaceEngine, mod ve eklenti yaratıcıları için de çok uygundur – kendi gezegenlerinizi, yıldız sistemlerinizi, hatta galaksilerinizi oluşturun, kendi uzay aracı modellerinizi içe aktarın, özel GUI dış görünümleri oluşturun ve daha fazlasını başkalarıyla kolayca paylaşabilirsiniz.


18.397
OYUN BİLGİLERİ 1 Ocak 2023 12:55
SpaceEngine

Tür: Açık Dünya Oyunları, Basit Eğlence, Erken Erişim, Oyun, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 58 GB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 11 Haziran 2019

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?