SpaceBourne 2

2SpaceBourne 2 indir - (Direkt indir)

SpaceBourne 2, rol oynama, madencilik, ticaret, korsanlık, zanaatkarlık ve derin keşif gibi birçok özelliğe sahip, tek oyunculu, açık evren bir RPG ve üçüncü şahıs nişancı oyunudur. Hikaye SpaceBourne’da kaldığı yerden devam ediyor, ancak şimdi oyuncunun amacı galakside yeni bir imparatorluk kurmak ve bunu yapma yöntemleri tamamen oyuncuya bağlı.

SpaceBourne 2’de oyunculara keşfetmeleri için on binlerce farklı güneş sistemi sunulur. Her sistem, çeşitli yüzeylere ve keşfedilecek alanlara sahip farklı gezegenleri içeren benzersiz bir yapıya sahiptir. Güneş sistemlerinden gezegenlere kadar konumlar prosedürel olarak oluşturulur ve her sistemin ve gezegenin benzersiz olması ve keşfedilecek çok sayıda noktası olması sağlanır.

SpaceBourne 2, her biri kendi yapısına, iklimine ve yer çekimine sahip devasa gezegen yüzeylerinin yanı sıra etkileşim için şehirler, köyler, mağaralar, ileri karakollar ve sırlara sahiptir. Mevcut on binlerce farklı gezegen ile oyunculara galaksi boyunca benzersiz bir keşif fırsatı verilir.

Her senaryonun bir kahramana ihtiyacı vardır.
SpaceBourne’da iki tane var; Pilotunuz ve Geminiz
Unreal Engine’in yeni karakter özelleştirme sistemi ve gerçekçi render özelliği ile gerçeğe yakın karakterler yaratacak ve kendi tercihlerinize göre modifiye ettiğiniz gemilerinizle bir maceraya atılacaksınız.

SpaceBourne 2’de kendi hizipinizi kurma ve üzerinde tam kontrol sahibi olma yeteneğine sahipsiniz. Fraksiyonun iç operasyonlarına, politikalarına, yönetim ilkelerine ve yönetim yapısına siz karar verirsiniz. Grubunuzun ordusunu genişleterek, diğer istasyonları ve güneş sistemlerini ele geçirerek veya yeni istasyonlar inşa ederek galaksinin en üstün hükümdarı olabilirsiniz.

SpaceBourne 2, her fraksiyona sadık Starlord’ların yanı sıra Starlord’lara bağlı evler içeren zengin bir diplomasi sistemi sunar. Her evin benzersiz özellikleri, istasyonları, gezegenleri, şehirleri ve filoları vardır ve bu da yalnızca hiziplerle değil, aynı zamanda Starlords ve Hanelerle de diplomasiye olanak tanır.

Diplomasi artık sadece hiziplerle değil, Starlords ve Haneler ile de yapılabilir.

Starlordların galaksideki ilişkileri oyundaki tüm diplomatik dinamikleri değiştirebilir. Bu sizi harekete geçmeden önce iyice düşünmeye zorlar.


SpaceBourne 2 indir - (Direkt indir)

47.740
OYUN BİLGİLERİ 6 Nisan 2023 20:34
SpaceBourne 2

Tür: Açık Dünya Oyunları, Erken Erişim, Oyun, Strateji, Türkçe Oyunlar, Yıldız Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 9.9 GB

Crack: v1.5.0

Tarih: 17 Şubat 2023

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?