Space Trash Scavenger

1Space Trash Scavenger indir - (Direkt indir)

31. yüzyılda, ScavCorp tarafından istihdam edilen Uzay Çöp Çöpçüleri evrende dolaşıyor, eski bir savaşın yıkıntıları arasındaki zenginlikler için hayatlarını riske atıyorlar.

Yapay yerçekimi, güç, çöp işleme, çiftçilik ve savunma özelliklerine sahip 3 boyutlu bir sal olan Space Rig’inizi oluşturun. Burada, evrenin enginliğinde hayatta kalmak için ihtiyaç duyacağınız günlük yiyecekleri, yakıtı, silahları, cephaneyi ve uzay giysisi yükseltmelerini hazırlayın.

Uzayda yukarı veya aşağı yoktur! En verimli düzen için üssünüzü istediğiniz yöne genişletin. Gerekli yakıt ve warp motoruyla donatıldıktan sonra diğer sektörleri keşfetmekte ve görevinize devam etmekte özgür olacaksınız.

Küçük asteroitlerin etrafından dolaşın, terk edilmiş ileri karakollar arasında uçun ve sistemin yörüngesinde dolaşan terk edilmiş uzay gemilerine binin. Ancak dikkatli olun ve jetpack yakıtınızı dolu tutmayı unutmayın; Space Rig’inize sağ salim geri dönmek için buna ihtiyacınız olacak!

Her kurtarma bölgesi prosedürel olarak oluşturulmuş, dinamik ve sürekli değişen bir açık dünyadır.

Galaksinin bir numaralı atık imha firmasının bir çalışanısınız ve galaksiyi galaktik bir savaşın kalıntılarından temizleme göreviyle evinizden çok uzakta mahsur kaldınız. Uzay çöpleri ana kaynağınızdır. İster uzayda yüzen enkaz, enkaz halindeki gemilerden ileri ve nadir teknoloji, ister asteroit yüzeylerinden toplanmış mallar olsun, hepsini kapmak isteyeceksiniz!

Çöp Borsasında yüklü miktarda para kazandıracak değerli ürünler üretmek için onu geri dönüştürün ve iyileştirin ve bunu kitinizi yükseltmek için harcayın.


Space Trash Scavenger indir - (Direkt indir)

8.236
OYUN BİLGİLERİ 11 Kasım 2023 15:59
Space Trash Scavenger

Tür: Açık Dünya Oyunları, Erken Erişim, Hayatta Kalma Oyunları, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 6.83 GB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 9 Kasım 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?