Space Mechanic Simulator

2Space Mechanic Simulator indir - (Direkt indir)

Space Mechanic Simulator, tek işinizin bazı parçaları tamir etmek olduğu başka bir mekanik oyunu değildir. Bu oyundaki tüm parçalar simüle edilmiştir, bu da oyunu daha sürükleyici ve gerçekçi hale getirir. Bir vanayı kapatmadan önce bir borunun bağlantısını kesemezsiniz ve bazen şemaları kontrol edip aletlerinizi kullanarak sorunu teşhis edene kadar neyin bozuk olduğunu bile bilemezsiniz. Tüm bunlar sıfır yerçekiminde yüzerken veya bir gezegenin karanlık tarafında yörüngede dönerken tamamen karanlıkta gerçekleşir.

Neyse ki, tüm bunlar için iyi hazırlanmışsınız. Uzay giysinizde güçlü bir el feneri ve gerektiğinde dengenizi sağlamanıza yardımcı olan itici otomasyon var. Sadece oksijen, yakıt veya enerjinizin azalmamasına dikkat edin, çünkü her şeyi yenilemek için mekiğinize geri uçmanız gerekecek. Tabii ki, her zaman biraz risk alabilir ve yakın kesebilirsiniz, ama sonuçta zaman paradır.

Doğal olarak, yeni bir astronotu uygun bir eğitim almadan tüm bunların içine atmak çok profesyonelce olmayacaktır. Oyunda ilerledikçe, size yeni araçlar ve yeni faaliyetler için lisanslar verebilecek eğitimlerin kilidini açacaksınız. Kızılötesi kameralar ve cihazlara yerleştirilmiş sensörlerle basit mekanik onarımlar ve teşhislerle başlayacak ve sonunda elektrik onarımlarına ve hatta cihazları programlamaya kadar ilerleyeceksiniz. Ayrıca kaynakları satın almak yerine nasıl madencilik yapacağınızı öğrenerek ekstra para kazanabilirsiniz.

Gerçekçilik ve mücadele mi yoksa eğlence ve kurgu mu?
Bu oyun karmaşık, ezici gerçekçilik ile basitlik ve aşinalığın eğlencesi arasında bir denge kurmayı amaçlıyor. Herhangi bir karanlık madde reaktörü veya warp sürücüsü tamir etmeyeceksiniz. Aksine, karşılaşacağınız cihazların çoğu Dünya’daki gerçek endüstride kullanılan gerçek cihazlara dayanıyor. Özel aletler kullanarak elektrik sinyallerini, sıcaklıkları ve basınçları ölçecek, bilgileri diyagramlarla karşılaştıracak ve sorunun kökenini bulmak için bağlantıyı takip edeceksiniz.

Uzayın Güzelliği Oyun Güneş Sisteminde geçtiği için Space Mechanic Simulator’da renkli nebulalar, ikili yıldızlar veya kara delikler görmeyeceksiniz. Mahallemizde bir uzay oyunu yaratırken, öylece bir şeyler uyduramazsınız.

Neyse ki uydurmak zorunda değilsiniz. Oyundaki grafikler, siz küçük bir insan olarak onların etrafında çeşitli yörüngelerde uçarken gök cisimlerinin ezici ölçeğini vurgulamaya odaklanıyor. Uzay mekiğinizi aydınlatırken gezegenin yüzeyinden yansıyan ışığı veya bir güneş tutulmasına gezegenin yüzeyindeki diğer insanlardan farklı bir bakış açısı elde ederken Ay’ın Dünya’nın yüzeyine düşürdüğü gölgeyi göreceksiniz.


Space Mechanic Simulator indir - (Direkt indir)

17.304
OYUN BİLGİLERİ 11 Ağustos 2023 18:20
Space Mechanic Simulator

Tür: Bağımsız Yapımcı, Basit Eğlence, Oyun, Simulasyon, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 1 GB

Crack: DARKSİDERS

Tarih: 11 Ağustos 2023

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?