Sovereign Syndicate

0Sovereign Syndicate indir - (Direkt indir)

Bu Victoria dönemi steampunk temalı rol yapma oyununda açık dünyayı keşfet. Dallanarak birbiriyle iç içe geçen hikâyelere sahip üç oynanabilir karakterden birini seç. Araştırarak, etkileşime geçerek ve eylemlerde bulunarak dünyada ve içinde yaşayanlar üzerinde izini bırak. Bu oyunda rastgele verilen yetenek puanları yok. Yeteneklerine seviye atlatmak için onları kullan ve kaderini tarot kartı şans sistemimize emanet et.

Sorunlarını nasıl çözeceksin? Dövüşebilir, ikna edebilir, büyü yapabilir hatta patlatabilirsin. Seçim senin ve tüm kartların masada. Fakat dikkatli ol, rıhtımlar korkaklara göre değildir.

Tarot Kartı Şans Sistemi: Karakterlerle etkileşime geçerken zarlara ihtiyaç duymayacaksın. Karakterler senin cinsiyetine, ırkına, görünümüne ve diyalog seçimlerine göre farklı tepkiler verecek. Bu nedenle “doğru” sonuçlara ulaşmak için rolüne uygun görünüp davranman yararına olur. Fakat hiçbir şey kesin değil, şans da önemli bir etken ve tarot kartı şans sistemimizle her şey kartlara bağlı.

Yetenek ve Görgü Sistemi: Kullandığın yetenekler gelişecek, kullanmadıkların ise oldukları gibi kalacak. Seçtiğin yeteneklerde ustalaşıp dünya ve içinde yaşayanlarla ilgili daha fazla şey öğrenmek için özel diyalog ve yetenek kullanımı seçeneklerini aç.

Git, gör ve yap! Alışılmadık şeyler denemekten çekinme. Elindeki şişenin tamamını bitirmek mi istiyorsun? Bünyen yeterince güçlüyse neden olmasın. Afyon mu denemek istiyorsun? Buyur ama sızmamaya dikkat et, etraf güvenli olmayabilir. Tüm paranı kumara mı yatıracaksın? Sonuçta mezara götürecek halin yok. Başarısızlıkta bile öğrenilecek bir ders var.


Sovereign Syndicate indir - (Direkt indir)

12.245
OYUN BİLGİLERİ 16 Ocak 2024 15:02
Sovereign Syndicate

Tür: Açık Dünya Oyunları, Macera, Oyun, RPG

Platform: PC

Boyut: 11.4 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 15 Ocak 2024

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?