Soulstice

0“Tayf” denilen güçlü ve vahşi yaratıklar Perde’nin diğer tarafından gelip istila ederek bu dünyanın sakinlerini tehdit etmeye başlayınca Kutsal Keidas Krallığı’nın dengesi alt üst oldu.

Tayflar kurbanlarını yozlaştırır ve hatta vücutlarını ele geçirerek onları sıradan insanları avlayan durdurulamaz canavarlara dönüştürür.

İki ruhun bir araya gelmesi sonucu ortaya çıkan savaşçılar olan “Kimeralar” ise insanlığın tek umudu.

Briar ve Lute ise Kimera şeklinde yeniden doğmuş iki kız kardeş. Bu dönüşüm sonucunda Briar insan üstü güç ve dayanıklılık kazanırken ruhu kız kardeşine bağlansın diye kurban edilen Lute ise gizemli güçlere sahip bir hayalet haline geldi.

Stefanie Joosten’ın (Metal Gear Solid 5) seslendirdiği Briar ve Lute, Tayflar tarafından alt üst edilmiş, harabe halindeki bir şehri geri almak için göreve gönderilirler ama üyesi oldukları Yoldaşlık’ın aslında çok daha karmaşık bir planı olduğunu keşfederler.

Fantastik bir dünyada geçen bu yüksek tempolu ve aksiyon dolu yetişkinliğe adım atma hikâyesinde azılı rakiplere ve baş düşmanlara karşı nefes kesici mücadeleler verirken gizemli sırlarla dolup taşan karanlık bir dünyayı keşfedebilir, farklı savaş sistemlerinde uzmanlaşabilir ve iki kız kardeşin ikili güçlerine hâkim olabilirsin.

Önemli Özellikler
Tek bir amaç için birlikte mücadele et – İki karakteri de aynı anda kontrol et. Briar yakın saldırılar ve kombolarda uzmanlaşırken Lute ise öbür dünyadan gelen becerileri sayesinde savaş meydanına hükmediyor.

Etkili dönüşümlerin kilidini açmak ve kız kardeşlerin Kimera olarak gerçek potansiyellerini ortaya çıkarmak için ikisinin güçlerini birleştir.

Silahları ve yetenekleri kişiselleştir – Oyun boyunca silahların kilidini açabilir ve onları yükseltebilirsin. Hatta rakiplerine daha fazla hasar vermek için bir kombonun tam ortasındayken bile silahları değiştirebilirsin.


20.212
OYUN BİLGİLERİ 20 Eylül 2022 16:32
Soulstice

Tür: Aksiyon, Dövüş, Macera, Oyun, Platform

Platform: PC

Boyut: 26.8 GB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 20 Eylül 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?