Soulslinger Envoy of Death

5Soulslinger Envoy of Death indir - (Direkt indir)

Sizi Limbo’daki en tehlikeli ruh yapacak inanılmaz güçleri açığa çıkarabilecek bir Ölüm Elçisi olun.

Nihai Ruh Avcısı olmak için karakterinizin yeteneklerini yükseltin ve öbür dünyadaki suç karteline karşı kanlı bir savaşta heyecan verici zorluklarla mücadele edin!

Haven’ın zengin ve sürükleyici dünyasına adım atın, gizemli NPC’lerle dolu karanlık tarihinin sırlarını saklıyor. Her karşılaşma ilerideki yolculuğunuzu şekillendirebileceğinden, edindiğiniz müttefiklere ve düşmanlara karşı dikkatli olun.

Bu büyüleyici batı fantastik dünyasında, bir keder, kayıp ve bir adamın ölümü kandırma takıntısıyla ilgili bir hikayeyi deneyimleyeceksiniz.

Her koşuda güçlü araçlar kullanarak kendi kaderinizi şekillendirin. silahlar ve Haven’da kalıcı yükseltmelerin kilidini açmak. Her yeni mücadelede daha da güçlenin ve inanılmaz derecede ölümcül bir silahşör olun. Asla unutamayacağınız hızlı bir rogue-lite FPS deneyimine hazır olun!

Benzersiz bir batı fantastik dünyasında inşa edilmiş, rastgele dizili odalarda geçen hızlı tempolu, hikaye odaklı roguelike FPS

Soulslinger’ı derin bir yükseltme sistemiyle özelleştirin

Sadık müttefikler ve karizmatik kötü adamlarla dolu, sıkı bir şekilde yazılmış bir hikayeyi deneyimleyin. Hikaye roguelike oynanışta yaptıklarınıza uyum sağlıyor

Dalgalar halinde saldıran, seçkin çetelere meydan okuyan tonlarca silahlı yaratık

CRACKFİX▼
CRACKFİX İNDİR


Soulslinger Envoy of Death indir - (Direkt indir)

47.407
OYUN BİLGİLERİ 16 Aralık 2023 21:27
Soulslinger Envoy of Death

Tür: Aksiyon, Erken Erişim, FPS, Oyun

Platform: PC

Boyut: 15.1 GB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 14 Aralık 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?