Soulmask

1Soulmask indir - (Direkt indir)

Soulmask, otantik bir hayatta kalma deneyimine öncelik veren bir sandbox oyunudur. Gizemli maskeyle kutsanmış “sonuncu” olarak oyuncular, gizemli inançlarla dolu ilkel bir ülkede hayatta kalma mücadelesi verecek ve yükselişe giden yolu açacaklar. Sıfırdan başlayın, keşfedin, inşa edin, klanınızı güçlendirmek için kabile üyelerini işe alın ve sonuçta bu dünyadaki medeniyetlerin arkasında saklı olan gizemli gerçekleri ortaya çıkarın.

Ruh ve Maskeyi Birleştir
● Bir NPC’nin güçlü yeteneğini veya becerisini kıskanıyor musunuz? Kendi haline getir! Soulmask’te, kabilenizi güçlendirmek için onları işe alırken bilincinizi kabile üyeleriyle senkronize edin. Bedenlerine sahip olun, onları ele geçirin ve istediğiniz kişiye dönüşün. Eğer bunları oyunda bulabilirseniz, onlara sahip olabilirsiniz!

● Oyun ilerledikçe eski kahramanların ruhunu yansıtan daha fazla maske keşfedin. Bu kahramanların orijinal görünümlerini ve benzersiz yeteneklerini somutlaştırın: ölümsüzlük armağanını kullanın, gölgelerde gizlenmiş düşmanlarınızın arasında yürüyün, güdümlü füzeleri tam isabetle ateşleyin… Şimdi keşfetmeniz için 10 etkileyici maske var!

Dinamik kişiliklere sahip yetenekli kabile üyelerinden oluşan bir aile oluşturun.

● Çok sayıda farklı NPC ile kendinizi kaybolmuş veya yalnız hissetmeden yalnız bir kurt olarak oynayın. Farklı kişiliklere ve yeteneklere sahip kana susamış savaşçıları, hünerli avcıları ve usta zanaatkarları işe alabilirsiniz. . . ve hatta sarhoş, tembel bir alkolik!

● Güçlü yapay zeka ve komuta desteği, klan üyelerinin iş akışını yüksek derecede özgürlükle kurmanıza ve yönetmenize olanak tanır: çiftçilik, hasat, montaj hattı üretimi, üs devriyesi, otomatik onarım ve hatta bakım… her şey otomatikleştirilebilir ve sizin tarafınızdan özelleştirilmiş.


Soulmask indir - (Direkt indir)

27.716
OYUN BİLGİLERİ 1 Haziran 2024 00:17
Soulmask

Tür: Oyun, Açık Dünya Oyunları, Aksiyon, Erken Erişim, Macera

Platform: PC

Boyut: 9.52 GB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 31 Mayıs 2024

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?