Soulflow

0Soulflow indir - (Direkt indir)

Soulflow, grafik tarzı ile eşsiz bir deneyim sunan 2.5D bir fantezi-dedektiflik oyunu. Bu hikaye bazlı rol yapma oyununda oyuncu, özgür kalmak için diğer insanlardan bilgi toplamalı ve mahallesindeki cinayetleri çözmelidir.

Ruhun özgür kalması için, beden ölmeli. Bir başka deyişle, oyuncu kimin öleceğini çözmek zorunda. Bunu “selamlayarak”, yani bedeni değiştirerek yapar. Ruhu oynayan oyuncu başka bir karaktere selam verdiğinde o karakterin kontrolünü eline alır ve dünyayı onun gözünden görmeye başlar. Bu sayede farklı kişilerle ve farklı kombinasyonlarla diyaloglar gerçekleştirebilir. Bu sayede oyuncu, hikaye üzerinden yeni bilgiler elde edilebilir ve oyunu şekillendirebilir. Hikayede edindiğimiz bilgiler sayesinde “ölecek karakteri bulmak” özgürlüğümüzün tek koşulu. Elbette hikaye sadece diyaloglar ile ilerlemiyor, farklı evlerde bulunan eşyalar ve karakterler hakkında da bilgi edinebiliyoruz.

Oyun içerisindeki saatimiz sayesinde günün sonuna ne kadar zaman kaldığını kontrol edebiliyoruz. Eğer gün içinde uğraşlarımıza rağmen ölecek olan karakter olamazsak, gün biter ve en baştan başlar, topladığımız bilgileri başucumuzdaki ruh günlüğüne yazar ve oyuna devam ederiz. Ruh ayrıca mahalledeki farklı canlılara girme özelliğine de sahiptir. Hayvanlara giren ruh onları kontrol edebilir: hızlı koşabilirler, zıplayabilirler, ve insanın boyunun yetmeyeceği yerlere girebilirler. Böylece, oyuncu farklı delillere ulaşabilir. Soulflow klavye ve fare ile oynanır. Basit monokrom bir renk paleti kullanılmıştır. Oyunda sekiz ana karakter mevcut. Ana karakterlerin tümü erişilebilir ve o karakter ile diğerleri arasında bir konuşma yaratılabilir. Oyun küçük bir mahallede geçmektedir. Mahallede birkaç ev, bir kafe, bir saat kulesi ve bir mezarlık bulunur.


Soulflow indir - (Direkt indir)

10.039
OYUN BİLGİLERİ 20 Mart 2022 02:00
Soulflow

Tür: Basit Eğlence, Macera, Oyun, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 295.8 MB

Crack: DARKZER0

Tarih: 18 Mart 2022

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?