Soul Street

0“Falling Soul Street, Putnam City’nin son derece yoğun bir ticari bölgesidir, ancak son iki yılda burada güçlü erkekler, genç kadınlar da dahil olmak üzere her yaştan kayıp kişilerle sık sık kaybolma vakaları yaşandı. çocuklar ve yaşlılar. Ne yazık ki davaların bir kısmı çözülememiş ve çözümsüz kalmıştır.

İnsanlar alışveriş caddesinin adının ne zaman “Soul Street” adıyla değiştirildiğini bilmiyor. Söylentiye göre “Soul Street”; farklı bir boyutla bağlantılıdır ve kayıp insanlar bu diğer dünyaya çekilir.

Bir dedektif bulmaca oyunu olarak, oyuncunun seçimlerini oyunun seçimleriyle benzersiz bir şekilde bütünleştirir. olay örgüsü, güçlü bir anlatı dürtüsü yaratıyor. İster ipucu aramak, ister bulmaca çözmek, hatta küçük kararlar olsun, vereceğiniz her karar oyunun gidişatını ve karşılaştığınız karakterlerin kaderini doğrudan etkileyecektir. ile. Bu tasarım benzersiz ve yenilikçidir ve oyunun her köşesine akıllıca gizlenmiştir; oyuncunun onu ortaya çıkarmak için keskin gözlem ve muhakeme becerilerini kullanması gerekir.

Oyun sırasında, önemsiz gibi görünen çeşitli ayrıntılarda saklı sırları keşfedecekler. Bu ipuçları sayesinde yavaş yavaş olayın gerçeğini bir araya getirebilir ve gizemi çözebilirsiniz. Bu süreçte kozanın iplerini çekip yavaş yavaş gerçeğe yaklaşmanın heyecanını yaşayacaksınız. Ancak bazı kararlarınızın beklenmedik sonuçları tetikleyebileceğini ve hatta kendinizi tehlikeye atabileceğini de unutmamak gerekir.


24.338
OYUN BİLGİLERİ 15 Aralık 2023 21:14
Soul Street

Tür: Korku, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 2.33 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 15 Aralık 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?