Sons of Valhalla

1Sons of Valhalla, piksel sanatıyla tasarlanan ve yan kamera bakış açısıyla sunulan güzel bir Viking Çağı dünyasında savaş ve üs inşa etmeye dayalı stratejiyi harmanlıyor. Yurdunu yakıp yıktıktan sonra eşini uzaklardaki İngiltere’ye kaçıran Jarl’ı bulmaya kendini adayan savaşçı Thorald Olavson olarak oynayın.

Bir savaşçı birliği toplayın, korunaklı yerler kurun ve görkemli bir intikam destanında askerlerinize bizzat önderlik edin.

Kuzey Denizi’nin diğer ucunda, yurdunuzdan çok uzaklarda, saldırınızı başlatmak için öncelikle korunaklı bir yer kurmanız gerekiyor. Baş düşmanınızı avlamak için kaynaklara, askerlere ve stratejik düşünmeye ihtiyacınız olacak. Büyüyen bir ekonomiyi yönetin, kuşatma kampları ve asker yetiştirme alanları kurun, devasa bir ordu toplayın, kaynaklarınızı artırmak için komşu köylere baskınlar yapın ve düşmanı püskürtün.

Kaynak toplamak, savaşçı yetiştirmek ve savaşçılarının hem kapasitelerini hem de ekipmanlarını yükseltmek için çeşitli yapılar inşa edin ve yükseltin. Gelişen köylerinizi tam teçhizatlı askerler ve heybetli kuşatma silahları sağlayan korunaklı yerleşim alanlarına dönüştürün.

Topraklarınızı genişletirken savunmaya yönelik yapılar inşa edin. Düşmanlar kazanımlarınız karşısında boş durmayacaktır. Fethedilen sınır kasabalarının çatışmalara sahne olacak savaş alanlarına dönüşmesine şaşırmayın. Yalnızca bu kasabalarda bulunan kundakçılar ve becerikli avcılar gibi paralı askerler muharebenin seyrini değiştirebilir.

Sınırlı kaynaklarla yayılmanızı planlayın ve daima doğru askerlere sahip olduğunuzdan emin olabilmeniz için yükseltmelerin oldukça önemli olduğunu unutmayın. Düşük kademeli birimlerden oluşan büyük bir orduya mı öncelik vereceksiniz yoksa kendi yolunuzu çizmek için masraflı şampiyonları mı saflarınıza katacaksınız?

Tek başına bırakılan bir şaman düşman askerleri tarafından kuşatılabilir veya kalkanlarla yükseltilmeyen kılıçlı birlikler taş duvarların arkasına saklanan düşman okçularına yem olabilir.


17.556
OYUN BİLGİLERİ 5 Nisan 2024 20:45
Sons of Valhalla

Tür: Oyun, Aksiyon, Strateji, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 486 MB

Crack: P2P

Tarih: 5 Nisan 2024

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?