Sons Of The Forest

57Sons Of The Forest indir - (Direkt indir)

Uzak bir adada kayıp bir milyarderi bulmak için gönderilen ‘The Forest’ın yapımcılarından tamamen yeni bir deneyim , kendinizi yamyam istilasına uğramış bir cehennem manzarasında buluyorsunuz. Bu korkunç yeni açık dünya hayatta kalma korku simülatöründe zanaat yapın, inşa edin ve tek başınıza veya arkadaşlarınızla hayatta kalmak için mücadele edin.

Hayatta Kalma Korku Simülatörü
Dünyayı istediğiniz gibi ele almak için tam özgürlüğü deneyimleyin. Ne yapacağınıza, nereye gideceğinize ve en iyi nasıl hayatta kalacağınıza siz karar verirsiniz. NPC’nin size havlayan emirleri veya size yapmak istemediğiniz görevleri vermesi yok. Emirleri sen veriyorsun, sonra ne olacağını sen seçiyorsun.

İblislerle Savaş
Hiçbir yerin güvenli olmadığı bir dünyaya girin ve bazıları neredeyse insan gibi olan ve diğerleri daha önce gördüğünüz hiçbir şeye benzemeyen bir dizi mutasyona uğramış yaratıkla savaşın. Tabancalar, baltalar, sersemletici coplar ve daha fazlasıyla donanmış olarak kendinizi ve değer verdiğiniz kişileri koruyun.

İnşa ve Zanaat
Her etkileşimi hissedin; Ateş yakmak için çubukları kırın. Pencereleri ve zemini kesmek için bir balta kullanın. Küçük bir kabin veya deniz kenarında bir yerleşke inşa edin, seçim sizin.

Değişen Mevsimler
İlkbahar ve yaz aylarında doğrudan nehirlerden taze somon toplayın. Soğuk kış ayları için et toplayın ve saklayın. Bu adada yalnız değilsiniz, bu nedenle kış gelip yiyecek ve kaynaklar kıtlaştıkça yiyecek arayan tek kişi siz olmayacaksınız.

Eşli Oynanış
Tek başınıza veya arkadaşlarınızla hayatta kalın. Öğeleri paylaşın ve savunma oluşturmak için birlikte çalışın. Yerin üstünü ve altını keşfetmek için yedek getirin.

ONLİNE FİX ▼
ONLİNE FİX İNDİR

KURULUM
İndirdiğiniz dosyaları oyunun dosya konuma atıp oyuna giriş yapınız.


Sons Of The Forest indir - (Direkt indir)

272.184
OYUN BİLGİLERİ 23 Şubat 2024 16:32
Sons Of The Forest

Tür: Hayatta Kalma Oyunları, Korku, Oyun, Türkçe Oyunlar, Yıldız Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 11 GB

Crack: v1.0

Tarih: 23 Şubat 2023

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?