Song of Iron

0Song of Iron indir - (Direkt indir)

Arkanızda kırık miğferler, paramparça kalkanlardan oluşan bir iz var. Düşmüş bir düşmanın baltasını tutuyorsun. Yıpranmış ve ezilmiş, amacına uygun olacaktır. Önünüzde ne olduğu hala bir gizem, amacınız değil. İnsanlarınızı kurtarmak için Tanrıların Büyük Tapınağını bulmalısınız, ancak sıcak bir karşılama beklemeyin.

Size karşı kurulmuş bir dünya tarafından karşılanmaya hazırlanın. Song of Iron’da insan, canavar ve doğanın kendisi sizi durdurmaya çalışacak. Savaşın yoğun, içgüdüsel ve tehlikeli olduğu bu cesur macerada her şeye göğüs ger. Savaşmak için yay, balta ve kalkan kullanın ama dikkatli olun, silahlar kaybolabilir, oklar tükenebilir ve kalkanlar kırılabilir. Atalarınızın kanıyla ve yol boyunca yeniden kazanılan cesaretle savaşabilirsiniz!

İntikam almak için ormanlarda, mağaralarda yolculuk ederken ve dağlara tırmanırken antik ve gizemli vatanınızı keşfedin. Gözlerinizi dört açın, tehlike her yerdedir ve bir dövüş çok büyük olduğunda düşmanları geçmek için daha incelikli bir yol bulmanız gerekebilir.


Song of Iron indir - (Direkt indir)

21.408
OYUN BİLGİLERİ 29 Ocak 2022 22:25
Song of Iron

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Macera, Oyun, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 5.5 GB

Crack: REPACK

Tarih: 31 Ağustos 2021

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?