Solium Infernum

0Cehennemin nihai arenasında geçen büyük bir siyaset, entrika ve ihanet oyunu olan Solium Infernum’a kendini hazırla.

Sürgün edilmiş güçlü bir Baş Zebani, Karanlık Cehennem Krallığının sinsi bir efendisi olarak Cehennem Tahtını ele geçirmeye çalışanlardan birisin. Yüce Karanlık Efendi ortadan kayboldu ve telaşlı Konsey, yeni bir Karanlık Efendinin ilan edilmesini talep ediyor.

Cehennemin yeni Karanlık Efendisi olmak için korkunç lejyonları komuta et, şampiyon hilekarlar görevlendir, sinsi ayinler düzenle ve rakiplerini zekanla yen.

Solium Infernum, çelikten sinirleri ve karanlık bir kalbi olması gereken en fazla altı oyuncuyla oynanabilen, eş zamanlı tur tabanlı bir siyasi strateji oyunudur. Zihnini ve dostluklarını sına.

Zafere giden yolda, Cehennemin başkenti Pandemonyum’un bürokrasisinin ve Şeytani Konseyinin üstesinden gelmen gerekiyor. Konseyin, Sürgün Edilmişleri yöneten ve kontrol eden dolambaçlı siyasi sistemlerinde ustaca ilerlemen ve diğer Baş Zebanilerin sinsi komplolarından kaçınman gerekiyor.

Verdiğin her emrin kalıcı bir etkisi olacak ve Solium Infernum’un eş zamanlı tur yapısı, seni rakiplerinin zihnine girerek hem onların hamlelerini hem de kendi hamlelerini sorgulamaya zorlayacak.

Başkent Pandemonyum’un kontrolünü ele geçirmek üzere mücadele eden Cehennemin Büyük Hanelerinin Yüksek İblis Hükümdarları olan sekiz güçlü ve sinsi Baş Zebaniden biri olarak oyna.

Acı verici bir şekilde kurnaz olan her bir Baş Zebaninin eşsiz güçleri ve şeytani varlıkları bulunmaktadır: Onlara hizmet eden sığınaklar, lejyonlar ve şampiyon hilekarlar.

Siyasi oyunlar çevir, güçlü büyülerde ustalaş veya gazap dolu bir savaş çığırtkanı ol. Karanlık güçlerin kilidini açan Güç ağaçlarıyla ilgili seçimlerini yapıp oyun tarzını belirlerken Etkinlikleri, Ayinleri, Diplomasiyi ve Entrikaları akıllıca kullan.


13.980
OYUN BİLGİLERİ 26 Şubat 2024 16:59
Solium Infernum

Tür: Korku, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 4.9 GB

Crack: SKIDROW

Tarih: 22 Şubat 2024

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?