Solasta Crown of the Magister

0Solasta Crown of the Magister indir - (Direkt indir)

Solasta: Crown of the Magister, Tactical Adventures firması tarafından geliştirilen ve yayınlanacak olan sıra tabanlı, strateji, RYO ve macera etiketlerine sahip bir rol yapma oyunu. Oyunun Steam üzerinden bu yıl içerisinde yayınlanması beklenirken geliştiriciler oyunun özellikleri ve nasıl olduğuna dair bir fragman yayınladı.

Oyuncuların ilk karşılaşacağı karakter özelleştirmedir. Oyuncular, bireysel olarak oluşturulabilecek dört parti üyesi alacaklar. Aşağıdaki fragman, oyuncuların seçebileceği beş sınıfı gösteriyor. Bu ırklar: Hill Dwarf, Half-Elf, Human, High Elf ve Marsh Halfling.

Eğer daha önce Dungeons & Dragons oynadıysanız ırklar ve oyunun oynanışı size yabancı gelmemiş olabilir çünkü bazı özellikleri Dungeons & Dragons’dan referans almış gibi duruyor, şahsen öyle bile olmuş olsa buna şaşırmayız.

Bir diğer merak edilen özellik ise oyunda hangi sınıfların olacağıdır. Solasta: Crown of the Magister oyununda toplam’da 6 sınıf yer alacak. Bunlar: Cleric, Fighter, Paladin, Ranger, Rogue ve Wizard olarak toplam’da altı sınıf var. Daha önce herhangi bir RPG oyunu oynamış birinin bileceği sınıflardır.

Firmanın açıkladığına göre oyun çıktıktan sonra daha ek içerikler getirerek oyunu daha da zenginleştirmek istiyorlar. Aşağıda oyunun özelliklerinin anlatıldığı kısa bir fragman mevcut. Oyunun Steam sayfasına buradan ulaşabilir ve oyunu istek listenize ekleyerek yayınlanacak olan son güncellemeleri takip edebilirsiniz.


Solasta Crown of the Magister indir - (Direkt indir)

59.286
OYUN BİLGİLERİ 22 Ekim 2020 13:08
Solasta Crown of the Magister

Tür: Erken Erişim, Oyun, RPG, Strateji

Platform: PC

Boyut: 18.2 GB

Crack: v.0.4.21

Tarih: 20 Eki 2020

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?