Solasta Crown of the Magister Palace of Ice

0Solasta Crown of the Magister Palace of Ice indir - (Direkt indir)

Northern Peaks’e bir yolculuk
Caer Cyflen’in kahramanları, Soraks’ın iğrenç tanrılarını Solasta’nın üzerine salmak için Vadi’yi yeniden açma girişimini engellemeyi başarsa da, tehdit henüz bitmedi.

Gallivan Krallığı aniden komşularına savaş ilan ederken, bu sinsi düşmanların her yerde ajanları olduğuna ve her zaman iyi hazırlanmış acil durum planlarına sahip olduklarına şüphe yok.

Palace of Ice DLC, grubunuzu Snow Alliance’ın donmuş topraklarına götürecek 10 ila 16 arası yüksek seviyeli bir kampanyadır . Caer Cyflen’in müttefiklerinin yardımınıza her zamankinden daha fazla ihtiyacı var, çünkü son zamanlarda görülen tek düşman Soraks değil. Diğer atalardan kalma yaratıklar savaşa katıldı ve deneyimli maceracılar onlarla yüzleşmeden zafer için çok az umut var.

Bu maceranın özellikleri:
2 Yeni Soylar . Gnome ve Tiefling artık Karakter Oluşturucu’da mevcut!

Crown of the Magister Campaign’in devamı . Soraks’ın ana planını ortaya çıkarın ve bu tehdide kesin olarak bir son verin!

Geri dönen yüzler. Önceki grubunuzu daha yüksek seviyelerde oynamaya devam etmek ve hem CotM hem de Telema Harabeleri demosundan karakterlerle tanışmak için önceki bir kampanyadan kayıtlı dosyanızı içe aktarın!

Palace of Ice’da 10. seviyede başlayacakları için dilerseniz yeni karakterler de oluşturabileceğinizi unutmayın.

Üst düzey karşılaşmalar . Kendini hazırla, çünkü artık sadece goblinlerle karşı karşıya değilsin! En güçlü düşmanları yenmek için 16. seviyeye kadar güçlenin!

4 oyuncuya kadar işbirliği ! Tıpkı diğer iki resmi macera gibi, Palace of Ice da tek başınıza veya arkadaşlarınızla mücadele etmeye hazır.


Solasta Crown of the Magister Palace of Ice indir - (Direkt indir)

17.390
OYUN BİLGİLERİ 25 Mayıs 2023 18:21
Solasta Crown of the Magister Palace of Ice

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Ek Paketler, Macera, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 24.49 GB

Crack: RUNE

Tarih: 25 Mayıs 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?