Solasta: Crown of the Magister – Lost Valley

1Solasta: Crown of the Magister – Lost Valley indir - (Direkt indir)

Yarık açıldığında tüm Manacalon lordları silah çağrısına kulak asmadı – bazıları imparatorluk sırlarını korumak için geride kalmayı seçti, bazıları ise sadece kendi derilerini kurtarmak istedi. Ancak hiç kimsenin beklemediği şey, Afet’in büyüklüğüydü. Küçük izole yerleşim bölgeleri bile paçavralar içinde kaldı ve yine de bir şekilde, eski Manacalon yolları Dominion Vadisi’nde hayatta kaldı. Herkes tarafından unutulan, nadir ziyaretçiler onu tesadüfen bulmuşlar… ve asla ayrılamadılar.

Lost Valley DLC, partinizi Dominion topraklarına götürecek yepyeni bir seviye 1 ila 12 kampanyasıdır . Uzun zamandır herkes tarafından unutulan bu uzak yer, tiran Orenetis tarafından demir yumrukla yönetiliyor, ancak maceracılarınızın gelişi bu politik barut fıçısının altında bir fitil yakacak.

Bu maceranın özellikleri:
Vadiden kaçmak için hangi fraksiyona katılacağınıza siz karar verdiğiniz için tekrar oynanabilir doğrusal olmayan bir hikaye
Partinizi lapaya dönüştürmeye çalışacak Giants, Hags ve Golems gibi ikonik canavarlarla yüzleşeceğiniz yeni düşmanlar
Solasta’daki mevcut dokuz sınıfın her biri için bir tane olmak üzere yeni alt sınıflar
Solasta’nın herkesin orijinal kampanyayı ve Özel Dungeon Maker haritasını çok oyunculu olarak oynamasına izin veren ücretsiz çevrimiçi işbirliği güncellemesini piyasaya sürdüğümüz için 4 oyuncuya kadar birlikte Lost Valley işbirliği yapın!


Solasta: Crown of the Magister – Lost Valley indir - (Direkt indir)

14.756
OYUN BİLGİLERİ 14 Nisan 2022 20:38
Solasta: Crown of the Magister – Lost Valley

Tür: Bağımsız Yapımcı, Ek Paketler, Macera, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 22 GB

Crack: SKIDROW

Tarih: 14 Nisan 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?