SOL CRESTA

0SOL CRESTA indir - (Direkt indir)

PlatinumGames’in NEO-CLASSIC ARCADE serisi, modern teknolojiyi kullanarak klasik oyunların ruhunu ve eğlencesini taşıyor. Bu girişimdeki ilk proje de SOL CRESTA. SOL CRESTA, klasik nişancı oyunları Moon Cresta ve Terra Cresta’nın kenetlenme ve formasyon stratejilerini alıp “serbest kenetlenme” sistemiyle geliştiriyor. Amaterasu, Tsukuyomi ve Susano savaş gemilerinden oluşan amiral gemisi Yamato, bu üç geminin dizilişine göre çeşitli saldırılardan faydalanabiliyor. İşgalci Mega Zofer ordularını yenmenin kilit noktası gemileri gerektiği gibi kenetlemek, ayırmak ve yeniden yerleştirmekten geçiyor.

Hikâye
İnsanlık, güneş sisteminin son işgal edilişi sırasında Mandler ordusu karşısında ezici bir bozguna uğradı. Ay’ı kaybedip Dünya’dan uzaklaştırılan insanlar Neptün’ün 12. uydusu Laomedeia’ya kadar geri çekilmeye zorlandı. Son umutlarıyla solar kalkınma ekibi SOL CRESTA’yı oluşturdular ve güneş sisteminin kaderini, kenetlenebilen son teknoloji bir gemi olan Yamato’ya bıraktılar.
– Serbest Kenetlenme
Mega Zofer’ın zalimliğine karşı koyan Yamato, 3 savaş gemisini barındırıyor. Başta yalnızca bir savaş gemisiyle yola koyulacaksın ama doğru eşyayı alırsan güçlendirme için başka dost savaş gemileri bulacaksın! Saldırma özelliklerini değiştirmek için kenetlen ve ayrıl, harika bir cephaneye erişmek için farklı formasyonlar kullan.

– Klasik 80’ler Tarzında Heyecan
Efsanevi 8-bit müzik bestecisi Yuzo Koshiro tarafından hazırlanan müziklerinin yanı sıra, SOL CRESTA eski Cresta oyun serisinin ses ve görsellerine de şapka çıkartarak o eski arcade oyunu heyecanını geri getirip sadece bir nostalji olmaktan öteye taşıyor. Hatta bir zaman sınırı, yüksek skorlu Caravan Mode ve çevrimiçi sıralamalar da bulunuyor.

– PlatinumGames’in Yeni Meydan Okuması
Bayonetta, NieR:Automata ve ASTRAL CHAIN gibi tatmin edici ve her anı aksiyon dolu oyunların geliştiricisi PlatinumGames nişancı oyunlarına el atsa ne olurdu? İşte cevabı bu. Görsellerin klasik olmasına karşın sistemlerin ve oynanışın orijinalliği ile derinliği, her oynadığında iyileşen taze ve derin bir nişan oyunu deneyimi sunuyor.


SOL CRESTA indir - (Direkt indir)

5.334
OYUN BİLGİLERİ 22 Şubat 2022 12:40
SOL CRESTA

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 6.1 GB

Crack: DARKSİDERS

Tarih: 22 Şubat 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?