Soda Crisis

0Soda Crisis indir - (Direkt indir)

[Soda Crisis] hızlı tempolu yandan kaydırmalı bir nişancı oyunudur. Gelişmiş yüksek teknoloji teçhizatları ve şiddetli dövüş becerileri ile donatılmış, kökeni bilinmeyen gizemli bir karakter olarak oynuyorsunuz – kesinlikle bu kurtarma görevi için seçilmiş kişi!

Kökenlerin gizemini taşıyan bu fütüristik dünyayı keşfedecek, tehlikenin ardındaki sırları araştıracak ve Dünya’nın kaderi için savaşacaksınız!

Yenilmez dev uzay savaş gemilerinden bahsetmiyorum bile, müthiş ateş gücü ve sağlam savunma sistemi ile donanmış kola susamış çaresizlerle karşılaşacaksınız.

Sınırlarınızı zorlayın: Koşmak, tırmanmak, ateş etmek, kaçmak, kancayı takmak ve zıplamak, tüm bu yumuşak hareketlerle karakterinizi kurşun yağmuru boyunca yönlendirin ve yoldaki tüm düşmanlardan kurtulun!

Zor bir savaş olacak, dalmayın! Başlamadan önce, güçlü mühimmata sahip en kullanışlı silahları seçin. Savunma donanımınızı güçlendirmeyi unutmayın ve her şeye hazırlıklı olun.

Patlamak mı? Sorun değil, savaş alanı bir sonraki saniye içinde sizin için sıfırlanacak! Hızlı yeniden denemelerle savaşmanın heyecanını yaşayın! Sonsuz yeniden doğuşta güçlen.


Soda Crisis indir - (Direkt indir)

4.679
OYUN BİLGİLERİ 24 Mayıs 2022 11:32
Soda Crisis

Tür: Aksiyon, Oyun, Platform

Platform: PC

Boyut: 4.47 GB

Crack: FLT

Tarih: 24 Mayıs 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?