SnowRunner Season 8 Grand Harvest

1Yeni nesil off-road deneyimine hazır ol!

SnowRunner’da güçlü araçların sürücü koltuğuna oturarak bugüne kadar görülen en gelişmiş arazi simülasyonundaki ekstrem açık ortam şartlarında tozu dumana katacaksın.

Ford, Chevrolet ve Freightliner gibi markalardan 40 aracı sürerken kuralsız bir açık dünyada iz bırak.

Tehlikeli görevleri yerine getirirken çamur, şiddetli su akıntıları, kar ve donmuş göllere meydan oku.

Derin sularda kullanılan şnorkel egzoz ve karla mücadele için lastik zinciri gibi çeşitli geliştirmeler ve aksesuarlarla araç filonu büyüt ve özelleştir.

Tek başına veya 4 oyunculu eşli olarak diğer oyuncularla oyna ve topluluğun oluşturduğu modlarla SnowRunner deneyimini zenginleştir!

Grand Harvest genişletmesi, SnowRunner’ın 8. Sezonudur. Year 2 Pass’e dahildir.

Bir dizi mahsul kıtlığı ve kötü hasattan sonra, sürdürülebilir tarım faaliyetlerini ve alternatif enerji kaynaklarını eski haline getirmek için üç yeni aracı çalıştırın.

Bu ikinci genişleme sizi kırsal kesimin derinliklerine götürüyor ve yerel kasabayı ve hava sahasını yenileyerek, temiz enerji altyapısı inşa ederek, tarım ekipmanlarını tamir ederek ve daha fazlasını yaparak dört haritalı bir bölgeyi sağlığına kavuşturmak için sizi zorluyor!

Sezon 8: Grand Harvest genişletmesi şunları içerir:

• Çiftçilik faaliyetlerini eski haline getirmek için yeni görevlerle saatlerce oynanış ekleyen yeni bir birincil hedef.

• Dört adet yepyeni 4km² harita. Demiryolu istasyonları, benzin istasyonları, inşaat alanları, köyler ve tarım alanlarından oluşan bir manzarada yerel çevreyi, çiftçiliği ve alternatif enerji kaynaklarını yeniden oluşturun.

• İki Kirovets traktörü de dahil olmak üzere üç yeni araç: klasik bir ağır hizmet tipi Sovyet kamyonu olan Step 39331 “Pike”ı sürün ve Kirovets’in SnowRunner’ın ilk çıkışını eski tarz bir çiftçilik uzmanı olan K700 ve modern, modern bir K7M ile kutlayın. Son teknoloji traktör.

• Step 39331 “Pike” için özel bir görünüm.


23.794
OYUN BİLGİLERİ 13 Ekim 2022 18:24
SnowRunner Season 8 Grand Harvest

Tür: Aksiyon, Ek Paketler, Macera, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 36.5 GB

Crack: P2P

Tarih: 13 Ekim 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?