Sniper Ghost Warrior 3

82Sniper Ghost Warrior 3 indir - (Direkt indir)

Düşman hatlarının ardına geçin ve Sniper Ghost Warrior 3‘ü Season Pass ile savaşmaya başlayın.

Bir Sniper ol: Düşmanlarına uzak menzilden saldır. Dürbün irtifasını, nefes kontrolünü, rüzgar hızını ve yönünü hesaba kat ve silahını ve mermini seç.

Bir Ghost ol: Düşmanlarını bir gölge gibi takip et ve onları sessizce çeşitli şekillerde alt et. İnsansız hava aracı ile keşif ve dikey navigasyon gibi gelişmiş gizlenme oyunu tekniklerini kullan.

Bir Warrior ol: Kişisel oyun tarzına ve görevlerin ihtiyacına göre modifiye edebileceğin geniş bir yelpazedeki gelişmiş silahlara sahip ol. Piyade tüfeklerine, pompalı tüfeklere, otomatik silahlara ve hatta patlayıcılara sahip ol.

Üçü Birden Ol: Rusya sınırındaki, Georgia’da düşman hatlarının ötesine bırakılmış bir Amerikan keskin nişancısısın. Acımasız savaş lordları bütün bölgenin kontrolünü elinde tutuyor ve ülkenin kaosa sürüklenmesini engellemek senin omuzlarına düşüyor.

Dinamik hava durumu, gece/gündüz döngüsü ile oynayacağın oyun tarzına ve vereceğin kararlara etki edecek geniş bir açık dünyayı keşfet. Sniper Ghost Warrior 3, sivil savaşın kanlı girdabına kapılmış bir vatanın, kardeşlik, inanç ve ihanete dayanan hikayesini anlatıyor.


SNIPER GHOST WARRIOR 3 REPACK İNDİR – 32.54 GB


Sniper Ghost Warrior 3 indir - (Direkt indir)

678.316
OYUN BİLGİLERİ 13 Eylül 2017 20:35
Sniper Ghost Warrior 3

Tür: Açık Dünya Oyunları, Aksiyon, FPS, Oyun, Strateji, Yıldız Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 49.1 GB

Crack: CPY

Tarih: 25 Nisan 2017

Kaynak: Torrentoyunindir.com

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?