Smalland Survive the Wilds

0Uçsuz Bucaksız “Küçüklerin Diyarı’nı” Keşfet
Devasa bir açık dünyayı yeni bir perspektiften tecrübe et; göl boyundaki su birikintilerinden geç, gökdelen boyundaki ağaçlara tırman ve yollardaki mağaraları andıran çatlaklarda sürünerek ilerle. Sık ormanları, tehlikeli bataklıkları ve önceki çağdan kalma yabancı harabeleri keşfe çık.

Dünyaya dağılmış olan gizli NPC’lerden bilgi alarak arka plan hikâyesini açığa çıkar ve bu uçsuz bucaksız yabanda nasıl hayatta kalacağını öğren.

Yaratıkları evcilleştirip binek olarak kullan
Tarifleri açığa çıkararak çeşit çeşit yaratığı evcilleştirip binek olarak kullan. Bir Çekirgenin sırtında devasa mesafeleri aş, bir Helikopter Böceğini dürbün olarak kullan, bir Örümceğin üzerinde oradan oraya koştur… Bu dünya ve üzerinde yaşayanlar fethetmen için seni bekliyor.

Birlikte hayatta kalın
10 oyuncuya kadar destek veren çok oyunculu modda arkadaşlarınla beraber oyna. Birlikte keşfedin, birlikte savaşın, birlikte inşa edin ve yabanda bir ekip olarak hayatta kalın.

Yerde veya ağaçların arasında kamp kur
Yapraklardan, ince dallara ve sağlam taşlara kadar birçok materyalle kamp kurmak için sağdan soldan kaynak topla veya kaynakları arıt. Dünyadaki en sevdiğin yeri seç ve inşaata başla ya da devasa ağaçlara tırmanarak yerleşim yerini tepelere kur.

Güçlü zırh setleri üret
Sana dirençle kabiliyet veren ve kombinler yaparak görünüşünü kişiselleştirebileceğin güçlü zırhlar topla. Kanatlı zırhla göklerde süzül, kancayla ağaçtan ağaca sallan ve çok daha fazlası…

Yabanda Hayatta Kal
Karşılaşacağın yaratıkların çoğu besin zincirinde onların altında olduğunu düşünüyor; Karıncalar, Hamam Böcekleri, Kın Kanatlılar, Eşek Arıları ve Örümcekler… Hepsi seni potansiyel bir yemek olarak görüyor. Hava koşulları ve mevsimler sürekli değişiklik hâlinde. Eğer ölmeden günü atlatmak istiyorsan hazırlık yapman çok önemli.


18.292
OYUN BİLGİLERİ 29 Mart 2023 21:37
Smalland Survive the Wilds

Tür: Açık Dünya Oyunları, Erken Erişim, Hayatta Kalma Oyunları, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 9.55 GB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 29 Mart 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?