Slipways

0Slipways indir - (Direkt indir)

BU OYUN HAKKINDA

Slipways , uzay büyük strateji türünü alır ve tüm mikro yönetimi ve dik öğrenme eğrisini atarak en iyi kısımlarını yoğunlaştırır. Sonuç, bir koşuyu çabucak bitirebileceğiniz, ancak yine de zorlu kararlarla dolu derin bir deneyime sahip olabileceğiniz strateji ve bulmaca türlerinin benzersiz bir karışımıdır.

SAVAŞ DEĞİL TİCARET YAPIN
Gezegenleri kolonize edin, endüstrileri dikkatlice seçin ve gezegenlerinizin birbirini desteklemesi için her şeyi birbirine bağlayın. Her şeyi doğru bir şekilde sıralayın ve kolonilerinizin gelişip büyümesini izleyerek size karlı ticaret için daha da fazla seçenek sunar. Uzun vadeli planlar yapın ve bu son bağlantı aynı anda altı gezegeni yükselttiğinde ve size umutsuzca ihtiyacınız olan geliri sağladığında kendi ihtişamınızın tadını çıkarın.
Odağınızı ekonomiden uzaklaştıracak askeri bir yön yok. Oyun, tipik büyük stratejinizden daha rahat. Her şey, uzayı ve sonsuz fırsatlarını keşfetmek, onu isteğinize göre şekillendirmek ve tam potansiyeline kadar geliştirmekle ilgilidir. İddia etmek için çok fazla boş evren varken savaşa gerek yok.

IŞIKTAN HIZLI
Sıkıcı mikro yönetimi ve gemilerin inşa edilmesini beklemeyi unutun. Slipways’de yaptığınız her eylemin anında sonuçları olur ve yaptığınız her seçim çok büyük önem taşır. Siz onlara ihtiyaç duydukları şeyi elde etmek için doğru kararları vermeye odaklanırken gezegenleriniz kendilerini yönetir. Değerli zamanınızın hiçbirini yoğun işlerle harcamayacaksınız. Tek bir koşu 40-60 dakika sürüyor ve hepsi iyi şeylerle dolu.

BİR ÇANTA TEKNOLOJİSİ
Burada sıkıcı teknolojiler yok. Tek bir binayı %20 daha verimli hale getirmek yerine, Slipways’teki teknolojiler, gezegenleri istediğiniz gibi hareket ettirmenize, enerji için yıldızlardan yararlanmanıza veya gezegenleri insanlar yerine duyarlı makinelerle kolonileştirmenize izin verir. Seçim, her koşuda değişir, bu nedenle dikkatli bir şekilde planlamanız ve eldeki duruma uyum sağlamanız gerekir. Seçtiğiniz yol, deneyiminizi ve oyunun gezegenlerine ve kaynaklarına bakış açınızı derinden değiştirecek.


Slipways indir - (Direkt indir)

6.949
OYUN BİLGİLERİ 30 Aralık 2021 12:50
Slipways

Tür: Bağımsız Yapımcı, Macera

Platform: PC

Boyut: 415 MB

Crack: DARKSİDERS

Tarih: 3 Haziran 2021

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?