Slime Factory

0Slime Factory indir - (Direkt indir)

Slime Factory – Slime yetiştirmek için fabrikanızı geliştirmeniz gereken bir oyundur. Kaynakları ve inşaatı yönetin, yeni bina türlerinin kilidini açın ve açık bir dünyada çeşitli biyomları keşfedin. Ayrıca çiftliğinizi geliştirmenize yardımcı olacak farklı karakterler bulun.

ÇİFTLİĞİNİZİ İYİLEŞTİRMEK ve gelirinizi artırmak için, materyalleri işlemek için yeni cihazlar keşfedin ve yaratın, farklı türde bulunan kaynakları birleştirin, daha iyi kalemler yapın ve ayrıca Slime’ların durumunu izleyin ve ihtiyaçlarını karşılayın.

Çeşitli yerleri ve yerleri KEŞFEDİN , faydalı kaynaklar, ilginç sırlar ve elbette farklı Slime türleri içeren çeşitli biyomları keşfedin.
Ayrıca robot yardımcınızı geliştirin ve hayalinizdeki çiftliği genişletmek için yeni yerler keşfedin!

Gelirinizi artıracak ve size faydalı kaynaklar sağlayacak yeni evcil hayvan türleri BULUN . Ayrıca fabrikanızı geliştirmenize ve iyileştirmenize yardımcı olacak tüccarlar ve karakterler bulun!

Ama herkes bu uyumdan memnun değil… Lord Dark Head çiftliğinizi yok etmek istiyor, bu yüzden deneklerini geceleri fabrikanızı yok etmeye gönderiyor. Kendinizi savunun ve onunla yüzleşmek ve inine ulaşmak için topunuzu yükseltin.


Slime Factory indir - (Direkt indir)

13.972
OYUN BİLGİLERİ 24 Mart 2022 18:29
Slime Factory

Tür: Açık Dünya Oyunları, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 3.21 GB

Crack: DARKSİDERS

Tarih: 23 Mart 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?